Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az Amélia,...

Mit gondoltok az Amélia, Denisza, Olimpia, Bianka nevekről?

Figyelt kérdés
2023. jún. 29. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyik név se tetszik.

De ha egyet kéne közülük választani akkor talán az a Bianka lenne. A többi szörnyű.

2023. jún. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bianka tetszik és az Amélia sem rossz. A másik kettő nem jön be.
2023. jún. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Az Amélia gyönyörű név!
2023. jún. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
🤢🤢🤮🤮
2023. jún. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%

Amélia: Helyette inkább Amália legyen. Az egy normális név, ez meg olyan, mintha elírták volna az Amáliát.

Denisza: Amerikából átvett, divatmajmoknak való név.

Olimpia: Szép, különleges név. Nekem tetszik.

Bianka: Normális név, nekem pont nem tetszik, de az ízlésen nem lehet vitatkozni.

2023. jún. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
Oh igen 5ös legyen csak Análka... te jó ég
2023. jún. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

6-ra:

Mondjuk ez nekem eszembe sem jutott. Nem jár az eszem folyton az anális szexen.

Egyébként minden névvel lehet gúnyolódni, csak találékonyság kérdése.

2023. jún. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Amélia elmegy a Bianka az teljesen normális a másik kettőt inkább hagyjuk
2023. júl. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amélia,-cool,1ik lexebb. Mia,Lia neveken becézném.

Denisza, -cool, Deninek becézném, vagy nem becézném, vagy Deni-Dini-Dina, szóval még pl az is lehet, hogy Dina-nak becézném; lehet, hogy pl az a legkirályabb; de amúgy szóval nagyon tetszik teljes alakban Deniszaként is. Amúgy lehet, hogy tennék mellé még valami egyszerűbb, hétköznapibb hangzású második keresztnevet is. Amúgy, most az Amara jutott eszembe mellé másodiknak, lehet, az sem annyira szokványos ;de szerintem királyul hangzana; szóval mindegy. :):) Szal pl Amara, Léda, Lídia, Zínia/Zénia is eszembe jutottak, igazából ezek sem tudom;mennyire szokványosak. :):) Tildával még pl szép lehet, Adrienna ,de még tehát így, egy plusz 'a'-val a végén. :):) Leonórával is jó lehet. :) De amúgy szóval önmagában is megállja a helyét; csak gondoltam; megosztom. :):)

Olimpia-ezt inkább nem adnám, külföldön egy sorozatba belefér magyar gyereknek valahogy nem annyira. Ráadásul még a becenév sem adott. Mondjuk Lia jó lehetne, de akkor inkább adj mást, amit lehet Liának becézni; mert nem adja magát mégcsak a becenév sem ehhez a névhez, ami szerintem nem is annyira illik egy emberhez, inkább sportrendezvénynek való igazából; mint egy személy. És akkor pl ami becenevek egyből adnák magukat/kézenfekvőek lennének, azok nagyon rosszak pl, Oli, Olika, Olcsi, Olimka, Pia, Piuska, stb. Még a Pici megszólítás is rossz lenne szerintem ide. pl ha iskolában osztálytársai, meg tanárai hívnák így a gyereket arról, hogy "pici", akkor az szerintem rossz lenne, ez max ilyen családon belüli becenévnek lenne jó inkább szerintem, de iskolában pl lehet kellemetlen talán-de én nemtom.

Bianka-cool, főleg nem becézném, de ha mégis, akkor Bia,Bius. :):)

2023. júl. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*itt a főleg-et átírnám arra, hogy általánosságban,alapvetően. :):)
2023. júl. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!