Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt olyan akinek az anyukája...

Volt olyan akinek az anyukája nem örült a gyerek nemének?

Figyelt kérdés
Anyám teljesen rápörgött, hogy lány unokája lesz (első), megtudta, hogy fiút hordok a szívem alatt és abszolút nem örült neki. Jöttek a keresztkérdések, hogy de biztos? Jaj biztos, csak a köldökzsinórt hitték fütykösnek. Hiába mondom neki, hogy mivel csináltam NIPT tesztet, így kromoszómából 100%, hogy fiú, ő csak hitetlenkedik, meg nyomatja, hogy biztos lány lesz, nem lehet fiú. Eléggé kiakadtam rá...
2023. jún. 30. 16:02
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Én például nagyon örülök neki, hogy kisfiam lesz, sosem voltam az a tipikus csajos csaj, el nem tudnám magamat képzelni, hogy csajos dolgokat csinálok a kislányommal.
2023. jún. 30. 16:03
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Ó, ha a második is fiú lesz, akkor nem csak anyukádtól, hanem az utcán minden második embertől még terhesen megkapod ugyanezt. Engem minden idege ember agyon sajnált terhesen hogy 2 ugyanolyan nemű gyerekem lesz. :D
2023. jún. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

Mivel nekem az első kisfiú lett, a másodiknál azt hajtogatta anyukám, hogy olyan jó lenne, ha kislány lenne... 🤦‍♀️

Szóval igen, sajnos vannak ilyen idióták...

2023. jún. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nálunk csak az a bökkenő, hogy semmiképpen nem akarok több gyereket. 😅

Úgyhogy anyáméknak egy unokával kell beérniük.

2023. jún. 30. 16:31
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Enyem eloszor kozolte, hogy “nem baj, majd a masodik lany lesz”. Azota tudja, hogy nem lesz masodik, es imadja az unokajat.
2023. jún. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

Amikor kiderült a neme, anyám azt mondta, hogy nem baj, csak egészséges legyen.😂 Szóval ebből úgy gondolom, lányt várt.

Én eleve nagyon örültem a fiúnak. És amúgy anyukám is imádja. De neki csak lányai voltak, talán a megszokás mondatta ezt vele, vagy nem tudom. Nem akadtam fenn rajta.

Jó, mondjuk amit anyud művel, az tényleg durva.

2023. jún. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én egyke vagyok, de velem is az volt a mániája gyerekként, hogy mi majd a legjobb barátnők leszünk, meg csináljuk a lányos dolgokat, ehhez képest a dinóval és autópályás játékkal játszó gyerek voltam, aki nem volt hajlandó szoknyát meg masnit se hordani, csak baseball sapkát. Gondolom ő most gondolta bepótolni, amit velem nem tudott, erre kap megint egy dömperező gyereket. :D
2023. jún. 30. 16:37
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
(én nem örültem a lánynak, aztán a fiúnak. apám a fiú hír hallatán teljesen letört, visszahallottam, hogy valakinek azt mondta: a fsznak se' kell fiú)
2023. jún. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Milyen kedves... :(


Barátnőm bejelentette, hogy a második gyerekük lány lesz, anyósa közölte, nem baj, de a következő ember legyen...

2023. jún. 30. 16:48
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

Ezek a szövegek mindenkit elérnek..

2fiam van mosz az halkgatom nem baj majd a 3.lány leszz..

Az lehet hogy valahol igen csak nem nálunk mert csak 2 gyermeket akartunk

2023. jún. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!