Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idő, míg a részletes...

Mennyi idő, míg a részletes szakvéleményt postázza a pedagógiai szakszolgálat?

Figyelt kérdés
Egy rövidet kaptam rögtön, azt mondták, a részleteset majd postázzák. Nálatok ez mennyi idő volt?
2023. júl. 7. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
2 hét kb
2023. júl. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok. Több,mint 1 hónap volt nálunk.
2023. júl. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akit én ismerek ilyen helyről, az nagyon le van terhelve, és sokszor csúszik a szakvélemények megírásával. Szóval lehet, hogy pár napot rá kell számolnod a határidőre.
2023. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1,5 hónapja voltunk. Határidőt nem mondtak, meg várható dátumot sem, azt hittem azért 1 hónapon belül megkapjuk.
2023. júl. 7. 21:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt amikor 2 héten belül megkaptuk, idén 3 hónap volt. Egyszerűen annyian felmondtak, hogy beleszakadt a munkába az a pár ember, aki még maradt. Nekünk már sürgős volt specko ovi kijelölés miatt, ezért "zargattam" őket és ekkor tudtam meg. 16 emberből 5 maradt... A munka meg nem lett kevesebb...
2023. júl. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Eddig mindig 2 hét-1 hónap alatt megkaptuk. Májusban voltunk voltunk utoljára. Hamar jött arról is a papír.
2023. júl. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az én ismerősöm is most fog felmondani. Vagy már meg is tette. De azért a véleményeket még bepótolja, nem akar kiszúrni a gyerekekkel.
2023. júl. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mindkét gyermekemnek sokára küldték.

Az elsőnek 1 hónap, a másiknak 2 hónap

2023. júl. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!