Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a teherbe esésem előtt...

Ha a teherbe esésem előtt Diane 35 fogamzás gátlót szedtem kaphatom megint ugyan azt?

Figyelt kérdés
Szóval 10hónapja szültem ás már 6hónapja nem szoptatok!(sajnos).És a terhességem előtt a Diane 35 fogamzás gátlót szedtem!!Nagyon jó volt nekem!!Semmi problémám nem volt mellette!Kérhetem hogy megint ezt szedjem!???Köszi a válaszokat!:)
2010. okt. 13. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is azt szedtem, de miután a szülés után újra felírta teljesen lenullázódott a libidóm, szóval én váltottam.
2010. okt. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)
2010. okt. 14. 12:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Én szülés előtt Regulont szedtem, most, hogy nem szoptatok, megint ezt szedem. Nálam minden okés. Szerintem felírja, ha azt kéred :)
2010. okt. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Orvosfüggő, mert ez egy nagyon elavult gyógyszer, magas hormontartalommal. ha egy régimódit fogsz ki, az fel fogha írni, de ha frissebb tudásút, az biztosan el fog tőle tanácsolni. Csak indokolt esetben írják fel amúgy is fogamzásgátlónak, súlyosan pattanásos bőrre, szőrösödésre.
2010. okt. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen nekem ezért is írták fel ezt mert nagyon pattanásos voltam és a szülés után megint kijöttek és nagyon csúnya a bőröm!!Ezért gondoltam hogy esetleg kaphatom megint ezt!
2010. okt. 15. 13:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha kéred, és okod van rá, igen. Én is azt szedtem, de most a cipromixet adta a doki, hogy ez jobb...
2010. okt. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Állítólag teljesen ugyanaz a hatóanyaga a cipromixnek is, csak olcsóbb!
2010. okt. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, úgy értem ugyanazok vannak benne és majdnem ugyanabban a mennyiségben! Ezért írják a diane helyett általában.
2010. okt. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!:)
2010. okt. 16. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!