Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mik lehetnek azok a fehér...

Mik lehetnek azok a fehér pöttyök?

Figyelt kérdés
Másfél éves kislányom fenék nyílásánál néha piros és gennyes pattanás szerű pöttyök vannak körülötte. Aztán elmúlik egy idő után de vissza jön. Mindig gondosan letísztítom kakilás után. Valamit rosszul csinálok? Nem váltottam se pelenkát se popsikrémet/törlőt.
2023. júl. 13. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Mutasd meg a gyerekorvosnak.
2023. júl. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pelenka kiütés. Hagyd néha kicsit "szellőzni" és mosdasd többször, nagyon meleg van és bele izzad a pelenkába.

Lehet, hogy ez már gombás fertőzés és canestent fog kapni rá. (NE te válaszd ki, ne te vedd meg, mert nem mindegy, hogy melyiket kapha, orvossal nézesd meg!)


Elmúlni elmúlik a gombás fertőzés, de attól még lappanghat a szervezetében és ameddig nem kezeled mindig elő fog jönni időnként. Nézd meg azt is, hogy nem-e szájpenész okozza, mert akkor azt is kezelni kell.

2023. júl. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most jut eszembe, inkább leírom, hogy mi van szájpenész esetén: A szájpenészre isten ments, hogy valaki canestent használjon, azért kell az orvos, mert kapsz ecsetelőre receptet. Többnyire ez egy bekeverni való eszköz amivel naponta X alkalommal át kell törölni a száját.

Inkább leírtam, van olyan segghülye szülő aki csak neten diagnosztizál és otthon csinál egy rakás hülyeséget mielőtt orvos látná a gyereket.

2023. júl. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szájpenésze nincs, én nem az a fajta szülő vagyok aki mindent bead/rá ken a gyerekére. Én pont az ellentéte az a fajta szülő vagyok aki rá megy a gyerek orvos agyára a kérdéseivel
2023. júl. 14. 09:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, de a kérdésed meg fog jelenni google-ben is, ha valaki hasonló kérdésre keres rá. Ezért emeltem ki, hogy nehogy valamelyik hülye Canestennel gargalizáltassa a kisbabát :'D
2023. júl. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igaz sajnos vannak ilyenek :(
2023. júl. 14. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!