Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mellbimbó udvaron fehér...

Mellbimbó udvaron fehér pöttyök terhesség?

Figyelt kérdés
Ma fürdés közben vettem észre hogy a mellbimbó udvaromon a mirigyek kicsit megdagadtak és fehérré változtak. A hasamban szúró/húzó jellegű érzést érzek, még 1 hét van a nem vártamig. Sosem volt még ilyen a mellem velem mensi előtt. Ovu előtt pár nappal voltam együtt a párommal, illetve 2 napja, ami már nem túl termékeny időszak. Valakinél volt hasonló a terhesség jele? Fél éve próbálkozunk:)

2022. jún. 30. 23:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
67%
Nincs hozzá köze. Meg menzesz előtt egy héttel úgy kb. semmi másnak se. De gondolom ezt te is tudod. Tesztelj egy hét múlva.
2022. jún. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
75%
Értjük, hogy szeretnéd a babát, de legalább hagyd beágyazódni, mielőtt terhes tüneteket keresel, ilyenkor minden PMS! Az első valódi tünet az elmaradt menstruáció.
2022. júl. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
73%
Hát, nekem olyan 25 hetes terhesen lett ilyen :D De nem, még beágyazodáskor/előtt ennek semmi köze terhességhez szerintem.
2022. júl. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Oké akkor várok csak olvastam itt hogy néhányaknak még nemvárt előtt megjelentek ilyenek.
2022. júl. 1. 00:24
 5/29 anonim ***** válasza:
87%
Itt néhányak végigmenstruálták a terhességüket, és már a a fogantatás pillanatába rohantak a wcre hányni :D Nem innen érdemes kiindulni.
2022. júl. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Na ez az! Sok mindent olvasni, ki tudja mi igaz és mi nem. Elvileg mindenki a saját tapasztalatát írja le, de miért jó nekik, ha hazudnak? Sosem értettem. Bárki írhat bármit jóformán.
2022. júl. 1. 00:35
 7/29 anonim ***** válasza:
31%

Szia

Általában nem hazudnak csak az itt lévők nem hiszik el. Pár nap múlva kiderül.simán lehet terhesség vagy éppen nem.

Én nem terveztem de besikerült így nem is agyaltam túl,de abban a hónapban olyan mellfájdalmam volt már beágyazódás elött ami se elötte se azóta nem volt!

A gyakorin már 95% ban csak kioktatás kapsz... egy-két nap és tesztelj egy érzékeny tesztel.

2022. júl. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak 32 hetesen lett csak olyan pöttyös a mellem és el is indukt belőle egy kis előtej.
2022. júl. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
83%
7. Nem hazudnak, csak beképzelik a tüneteiket, ezzel pedig akkora bizonytalanságot okoznak más nőkben, és akkora csalodóttságot, mikor végül mégse sikerül sajnos a baba
2022. júl. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
25%

Beképzelik??!!! Ti betegek vagytok! Miért nem lehet elfogadni ,hogy lehetnek tünetek már beágyazódaskor is.

Pont nem teszteltem volna dpo 6 erős pozit ha elötte nap nem szúrkál a hasam és nem barnázok delután!milyen érdekes!de nyilvan beképzeltem mindent es biztos az erős pozi tesztet is megrajzoltam!azt is beképzeltem ,hogy dpo 8 reggel émelygéssel,keltem és láss csodát pozi lett a teszt. Sok ilyet tudnék mesélni saját tapasztalatból!

Néha azért elgondolkodhatnátok ,hogy lehet más nő máshogy érez és tünetel. Az sem egyforma ,hogy ki mennyit hány és még sorolhatnám. Nem vagyunk egyformák de a sok kételkedő,beszologató nőnek el kéne gondolkodni.

2022. júl. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!