Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Spermadonort keresni vagy várni?

Spermadonort keresni vagy várni?

Figyelt kérdés

Előre megszeretnék kérni mindenkit, hogy a véleményét normálisan írja le.

Ne egyből írja, hogy a család anya ,apa veszít a gyerek stb...

Csak kérlek hallgassatok meg.


28 éves vagyok meddőségi gondokkal küzdök ami évről évre csak rosszabb. Gyermeket szeretnék és természetesen szívesen örökbefogadnék de ez egyedülállóként nagyon hosszú folyamat, természetesen ezt az utat sem zárom ki de elgondolkodtam valami máson is spermadonoron.

Sajnos egyedül nem felelek meg a kritériumoknak, hogy egyedül menjek mesterséges megtermékenyítésre így felkérnék erre egy férfit.

Nem hazudnék neki elmondanám mit akarok és le is feküdnék vele tehát nem úgy működne mint egy rendes sperma donáció.

Lehet, hogy van is valaki aki ebben benne lenne, ő csak szexet szeretne és talán hajlik is erre így elgondolkodtam így vállalok gyereket.

És, hogy miért döntöttem így?

Hosszú évek óta várok az igazira de ez eddig nem jött el, lassan kifutok az időből és félek ha sokáig várok soha nem lesz gyermekem.

Várni vagy lépni a gyermekvállalás érdekében mi lenne a jobb?


Válaszaitokat előre is köszönöm.

30N



2023. júl. 14. 18:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%

Csak egy kérdés

Képes leszel majd elmondani a gyerekednek az igazságot, hogy hogy "készült" és hogy hol az apja?

2023. júl. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
37%
Vagy majd megmutatod neki ezt a kérdést
2023. júl. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem így nem fog működni, nem jön össze a baba 1 szexből általában, nekünk pl. fél év volt. És mekkora hülye már az a férfi, aki védekezés nélkül szexel? Ő sem akar 20 évig gyerektartást fizetni.
2023. júl. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%
Meddőségről nem nagyon beszélhetsz, amíg nincs roendszeres nemi életed védekezés nélkül
2023. júl. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Természetesen ahogy a férfinak nem hazudnék úgy a gyerekemnek sem titkolnám amikor már nagyobb lenne, hogy nem kapcsolatban fogant.


Meddőség pedig akkor is kiderül ha nem élsz rendszeres nemi életet. Pcos, korai menopauza hasonló betegségek amik meddővé tehetnek.

2023. júl. 14. 18:42
 6/25 anonim ***** válasza:
94%

Neked kell dönteni, mennyire akarsz gyereket. Viszont, egy épkézláb, valamire való, értelmes férfi nem fog neked gyereket csinálni, mert bármikor kitalálhatod, hogy gyerektartást akarsz. Nincs olyan, hogy szóban/írásban megegyeztek másként.

Ha van pénzed, külföldön megcsinálják a mesterséges megtermékenyítést gond nélkül, és le sem kell feküdnöd vele.

2023. júl. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%

Most akkor 28 éves vagy, vagy 30?

Egy újabb kamu kérdés… még arra se voltál képes, hogy ugyanazt az életkort írd🤷🏻‍♀️ gyenge, holnap próbálkozz újra.

2023. júl. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%

5, korai menopauzával petesejtet is keress, ne csak spermát.

A pcos meg nem jelent meddőséget.

2023. júl. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

7

Te miért írod minden kerdéshez ugyanezt, hogy kamu vagy?

30 éves vagyok és nagyon nem ismersz ráadásul ez az első kérdésem itt.


Ne próbáld magadra terelni ezzel a figyelmet, én csak mások véleményére voltam kíváncsi, miért baj ez?

2023. júl. 14. 18:55
 10/25 anonim ***** válasza:
75%
Sokan vannak, akiknek azt mondták, hogy meddők, s nem is védekeztek emiatt, és mégis becsúszott a baba. Én ezt így nem fogadnám el, max ha például nem lenne méhem vagy más szervem, ami a szaporodáshoz szükséges. És szerintem még bőven lenne időd párt találni, gyereket vállalni, közben vizsgálatokra járni, ha kell kezelni a problémákat. A másik, hogy nem nagyon valószínű, hogy találsz sperma donort. Aki akar gyereket, az párkapcsolatban szeretne, akik meg nem, az sehogy, pláne nem gyerektartást fizetni.
2023. júl. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!