Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan készítsem el a fagyaszt...

Hogyan készítsem el a fagyasztott spenótot a fiamnak?

Figyelt kérdés
8 hónapos a fiam és ma adnék először neki spenótot. Fagyasztott igló spenótot vettem. Hogyan miként készítsem el? Egy kis margarinon pároljam (forraljam fel), vagy hogy? Mellé már csináltam krumplit és húsit neki.
2010. okt. 14. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
2010. okt. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%
Inkább kérdezz meg valakit személyesen és mutassa is meg, mert egy életre megutáltatod vele a spenótot.
2010. okt. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1 év felett már mehet tejjel ugyanúgy ahogy magatoknak csinálnád.

Így pedig egy kis vízzel öntsd fel a spenótot (olajon vagy margarinon), tegyél bele pici fokhagymát, és turmixold össze a főtt krumplival és a husival, hogy ne legyen olyan nyers az íze.

2010. okt. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én megfőztem. Beledobtam fővő vízbe, aztán leszűrtem és krumplipürével sürítettem. Ha gondolod, egy kevés foghagymát is tehetsz a fővő vízbe.(max 1 cikket).
2010. okt. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!