Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, oktoberben lesz a...

Lombikosok, oktoberben lesz a 2. beultim, lesz meg mas is aki oktoberben kap vissza esetleg fagyasztott embriot?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire eljem bele magam, annyira szeretnem, ha sikerulne. Viszont nehez elhinni igy 4 ev utan, hogy nekem ez barmikor sikerulne. Naponta valtozik a hozzaallasom. Es nem tudok nem erre gondolni, hiaba probalom lefoglalni magam. Ti hogy birjatok?
2011. szept. 29. 18:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/107 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is Októberben indul a stimulációm. Már alíg várom. Nekem az első lesz. Te hol tartasz?
2011. szept. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/107 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Nekem is októberben lesz az első lombik, már nagyon várom :)

Nekem is egyre jobban ezen kattog az agyam, pedig le kellene állnom vele, de nem igazán megy, bár próbálom elterelni a gondolataimat...

Az októberen belül pontosabbat tudtok már, hogy mikor kezdődik nektek kb. a stimu?

I.

2011. szept. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/107 anonim ***** válasza:
Nekem jövőhéten uh. ,következőhéten jön a mensi és a szurikat már kezdem is. Szóval kb két hét. Ti?
2011. szept. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/107 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok,én már kapom a szurikat,kb október 25 körül lesz a beültim.Ja a 6.
2011. okt. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/107 A kérdező kommentje:
Nekem most nem lesz stimu, csak a mehnyalkahartyat vastagitjak, mert fagyasztott embriokat kapok vissza. Jovo het penteken lesz egy uh, es szerintem a rakovetkezo heten lesz a beulti. Ez lesz a 2. Nekem a leszivas utan nem lehetett rogton visszaultetni az embriokat, mert tulstimulaltak. 24 petesejtem lett, ebbol 6-ot megtermekenyitettek, 12 petesejtet pedig lefagyasztottak.(aztan a 6 embriot is lefagyasztottak, mert nem kaphattam rogton vissza oket). Vartam 1 honapot, visszakaptam 2-ot a 6-bol, de sajna nem sikerult. Elindult valami, mert a vervizsgalat + lett, de nem tapadtak meg. Most van a 2. nekifutas. Remelem ez sikeres lesz. Annyi meg lanyok, szerintem pihenjetek a beultetes utan, vigyazzatok abban a 2 hetben, amig kiderul minden. En szerintem nem vigyaztam elegge. A doki annyit mondott, hogy csinaljak mindent ugy, mint mindig,csak ne emelgessek nehezet. Ez igy is volt, de szerintem ez nem volt eleg. Szoval most megteszek mindent, hogy ne az en 'hibambol' ne tapadjon meg. Mindenkinek sok sikert:)) Az oktobernek szerencses honapnak kell lennie:)))
2011. okt. 1. 18:57
 6/107 A kérdező kommentje:
Az utolsotol kerdeznem: neked fajt a beultetes? Nekem furcsa modon nagyon fajt, nem tudom miert. Mindenhol azt olvastam, hogy olyan mint egy sima rakszures. De nekem iszonyatosan fajt. Ugyhogy most kivancsi vagyok, hogy milyen lesz. Nem felek tole, inkabb kivancsi vagyok, hogy mas lesz-e.
2011. okt. 1. 19:00
 7/107 anonim ***** válasza:
100%
A beültetés nem fáj,kivéve ha valami kis kanyar van odabent,és akkor nehezebb a szilikon csövecskét a méhbe felvezetni.Lehet neked is ez van.Kérdezd meg.
2011. okt. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/107 A kérdező kommentje:
Hat ezt nem tudtam, de logikus. Azert megkerdezem a mostaninal. Koszi.
2011. okt. 1. 20:46
 9/107 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 8-11-e között kell, hogy megjöjjön, akkor indul a stimu, rövid protokoll lesz, szóval rá 2-3 hétre lesz a beülti :)

Nálatok mi az oka, hogy lombikra van szükség?

I

2011. okt. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/107 A kérdező kommentje:
Nalunk sajnos a ferjemnel vannak gondok. Tobb even at probaltak javitani a spermakepet, de sajnos csak nagyon kicsit lett jobb. Sot egy hormonkura utan, teljesen lenullazodott. Akkor azt mondtuk eleg, megprobaljuk a lombikot. Nalam minden rendben, de latod megsem sikerult az elso lombik. Viszont most sikerulnie kell!! Irjaok lanyok, hogy ki hogy all, mit csinaltok most, szoval a tapasztalatokat, banatokat, sikereket. Minden erdekelne. Tartsuk a lelket egymasban:))
2011. okt. 2. 09:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!