Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki lesz a vesztes fél az...

Ki lesz a vesztes fél az apasági perben?

Figyelt kérdés
Exem leszarja a gyereket nem akart fizetni stb. Fixen ő az apa, nem voltam mással. Pert indítottunk ellene, viszont az ügyvédje beadott egy kérelmet hogy mindenképp velem akarják kifizettetni az egész költséget mert én írtam neki olyat hogy lehet nem is tőle van a gyerek hanem egy másik férfitól ( ez nem igaz, tudja ő is, sose tagadta hogy tőle van, csak mióta tart a per ). Illetve sok hazugságot leírt, pl hogy ezt személyesen is mondtam neki vagy hogy tiltom tőle a gyermeket, fenyegettük ilyesmi. Nekem is vannak bizonyítékaim persze ezek ellen, mégis félek hogy emiatt én fizethetek mindent hiába derül ki hogy tőle van. Nem vagyok a dns teszt ellen persze meg semmi, de nem akarok fizetni hisz mind tudjuk hogy kitől van (ez ki is fog derülni), csak velem akar kicseszni egy kiprovokált irónia üzenettel. Az ügyvédem csak annyit mondott hogy a vesztes fél fizet, és hogy ez nem vetít rám jó fényt.
2023. júl. 22. 22:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
A gyerek.
2023. júl. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
#1 Sajnos igazad van, tudom jól hogy szegényen csattan ez az egész herce-hurca :( de sajnos nem lehetett békésen megoldani
2023. júl. 22. 22:57
 3/25 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos a gyermek a legnagyobb vesztes az egészben. Nem szabadna így viselkednie egy szülőnek sem, a gyermek érdekeit kéne szem előtt tartani. A gyermeknek mindkét szülőre szüksége lenne a mindennapokban is, és akkor is amikor majd ballag az ovódából, iskolából vagy szalagavatója lesz vagy házasodni fog vagy nagyszülők lesztek. És ha ti így fogtok viselkedni egymással akkor az nem lesz jó a gyermeknek.
2023. júl. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
#3 így igaz, én sosem voltam a volt párom ellen, viszont sajnos akaratom ellenére fajult eddig a dolog és azóta sem a gyerek motiválja hanem az hogy nekem rossz legyen. Mielőtt valaki pedig azt hinné hogy valóban kétséges kitől van a gyerek, én sosem voltam sem a teszt ellen se semmi ellen, hisz tudom az igazam, de egyedülálló anyaként nulla apai támogatással nekem nem fér bele egy fél milliót teszt/per ilyesmik.
2023. júl. 22. 23:16
 5/25 A kérdező kommentje:
Persze fizetek mindent ha kiderül nem tőle van, de ez képtelenség, hisz nem voltam mással
2023. júl. 22. 23:17
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha a dns teszt eredménye az lesz, hogy ő az apuka, akkor neki kell fizetni. Senkit nem érdekel rajta kívül, hogy te mit írtán messengeren neki. A dns teszt nem téved, ha valóban nem voltál mással, akkor nincs mitől tartanod.
2023. júl. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is így gondolom, csak nem volt valami biztató a levél amit a bíróságra küldtek illetve az hogy csak annyit mondott az ügyvédemnek hogy ez nem vetít rám jó fényt ill. hogy ezt kivizsgálják valoszinu
2023. júl. 22. 23:21
 8/25 A kérdező kommentje:
ügyvédem*
2023. júl. 22. 23:22
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Valóban a vesztes fél fizet. Ha tuti nem voltál mással, és tőle van a gyerek, akkor ő fog csúnyán perkálni és ő fog megszégyenülni.
2023. júl. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Szuper, nem tudja rám terhelni a leírt üzenet miatt sem akkor semmiképp? Merthogy az ügyvéde adta be ugye a kérelmet, vagy ennyire nincs tisztában az ügyvéd a dolgokkal?
2023. júl. 22. 23:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!