Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valami tuti tipp,hogy ne...

Valami tuti tipp,hogy ne forogjon állandóan hasra a 8 hónapos gyerekem pelenkazas közben?

Figyelt kérdés
Már több mindent próbáltam,mondóka,éneklés,bohõckodas,kis és nagyobb játékok kézbe adasa. De így is kb 10x atfordul egy pelenkazas alatt.
2023. júl. 23. 06:35
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Bugyipelenka az egyetlen megoldásom erre😅
2023. júl. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nos erre a megoldás a gyorsaság, a jó idegek és a rutin. Mármint forogni így is fog, de te kevesbé kapsz idegbajt. 😅 Amint majd menni/futni tud, akkor még izgalmasabb lesz neked is és neki is! Na, mi onnantól bugyipelenkát használtunk, mert örültem, ha röptében hagyták magukat pelenkázni.
2023. júl. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Enyem is allandoan elforog, 7 honapos lesz, bugyipelenkat adok mar ra.
2023. júl. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bugyipelenkaja van,de napi 4x kakil,a kakit nagyon nehezen tudom így letorolni róla
2023. júl. 23. 07:40
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Szakítod a két oldalát levéltekor? Vagy csak lehuzod?
2023. júl. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem nehezebb a kakit rendbe rakni bugyipelenkával, csak el kell tépni a két oldalánál. Nekünk is csak ez oldotta meg a problémát.
2023. júl. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Én ilyenkor adom a telefont a kezébe, az érdekli, feloldani meg úgy sem tudja.
2023. júl. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a popsitörlő csomagját adom oda neki, az csörög és egyébként is azt venné kézbe, ha a hasára forogna. Pont elég ideig leköti, hogy pelust cserélhessek rajta - legalábbis eljussak a legfontosabb részig a peluscsere folyamán :D
2023. júl. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Eltépem 2 oldalt a bugyipelust. A kaki rendberakasat ûgy értettem,hogy az leggázabb, hogy kakis mindenevel forog hasra.
2023. júl. 23. 09:14
 10/10 anonim ***** válasza:
62%

8, az is jó, csak sajna nálunk már nem elég érdekes.

(7es voltam, hiába pontoztok le, nem telefon nyomkodásra nevelem, ez kb semmi. A saját fotója van a telefontokon, azt nézi)

2023. júl. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!