Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülőként mit gondoltok...

Szülőként mit gondoltok arról, ha a gyerek erőszakos tartalmakat néz?

Figyelt kérdés
Például a christchurchi, vagy a buffalói lövöldözésről, illetve hasonlókat néz, boncolások stb.

2023. aug. 4. 20:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%
majd kinövi, de egyébként is magánügye
2023. aug. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
Hiszed vagy sem, a szülők is voltak tinik. Ilyen marhaságokat csinál-csinált mindenki.
2023. aug. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
9%
Azért nem teljesen magánügye. A gyereknek bizonyos korig nincs olyan, hogy csak a magánügye valami. Mindenért a szülő felel ha tetszik ha nem!
2023. aug. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Bferike válasza:
26%

Én már azt sem szeretem, hogy a 13 évesem Breaking bad-et néz.

Az öncélú erőszakábrázolás,vagy a puszta degradálása a gyilkosságoknak rendkívül idegesít.

2023. aug. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
Hány évesen?
2023. aug. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Míg nem próbálja utánozni addig nincs gond.
2023. aug. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Darius- ***** válasza:
85%
Én engedném, mert része a valóságnak.
2023. aug. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%

Hogy nem abban a hitben él, hogy a világ egy kis rózsaszínű, cukros gyümölcstorta.


A filmekben nem nézhetik a gyerekek a gagyi vér CGI-t mert csak, de a saját összeroncsolódott alsótestét majd nézheti, ha elcsapja egy autó. WTF?


A világunk egy sokkal sötétebb és veszélyesebb hely, mint ahogy az sok ember fejében él. És nagyon könnyen megszűnhet az otthon biztonsága. Pl a háború Ukrajnában: pár hónapja láttam egy olyan hírt, ahol az anya és a lánya lába is leszakadt egy rakétatámadásban.


Ez a (szomorú) valóság, ha tiltod tőle, hogy tudjon róla, ha nem, ha nem tetszik neked, hogy nézi, ha nem.

2023. aug. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%

Egy boncolás mióta erőszakos tartalom?

Már az elsőéves orvosisok megismerkednek vele enyhén.

2023. aug. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

"Egy boncolás mióta erőszakos tartalom?"


Úgy, hogy arról is volt felvétel ahol még életben vannak a lányok, akiket boncoltak.

2023. aug. 4. 23:31
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!