Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedül álló szülők ti még...

Egyedül álló szülők ti még akartok gyereket és párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
2023. aug. 13. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Igen, persze

Egyedül vagyok már 2 éve, most 3 és fél éves a fiam. 3 hónapja van egy kapcsolatom, már beszélgettünk arról hogy jövőben szeretnénk babát. Persze nem hamarkodjuk el.

2023. aug. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem. 3 éve váltam el. A nagyobbik gyerek 13 éves, a kicsi 6. Én 36 éves vagyok.
2023. aug. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

3 éve vagyok egyedülálló szülő. 2 gyerekkel (9,5 évesek én 33 éves vagyok)

Nem szeretnék több gyereket semmi képp.

Komoly kapcsolatban sem gondolkodom egyenlőre.

Van jelenleg egy férfi az életemben, de nem szeretnék sem összeköltözést, sem gyerekeknek bemutatást.

Ez így jelenleg nagyon kényelmes nekem. Semmi kötöttség.

2023. aug. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én fiam is 3,5 éves, ha úgy alakulna vallalnek még egyet egy új párral, ha olyan korban leszek még mire oda jut egy kapcsolat, (jelenleg nincs kapcsolatom csak randizgatok, 33 vagyok).
2023. aug. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyereket nem. 36 vagyok. Párom van, de nem élünk együtt, nekem ez így elég. Nem tudom, lesz-e máshogy, hogy többet akarok, de most így érzem.
2023. aug. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

6 èvig voltam egyedül. Nen akartam már több babát. Aztán megismertem a fèrjemet. Nem erőltette, azt mondta majd eldöntöm szeretnèk e.

3 hónapja bővült a kis családunk.

2023. aug. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én már nem.
2023. szept. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!