Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Üdv!mit tennének ha szeretnél...

Kkata36 kérdése:

Üdv!mit tennének ha szeretnél 3. Babát de a párod nem?feladnatok, és várnátok h az érzés elmuljon vmikor? Olyan rossz érzés h nem lehet 3. gyermekem,sajnos volt egy vetelesem,akkor nem lett volna gond,elfogadta és várta... köszönöm hogy elolvastad.

Figyelt kérdés

2023. aug. 14. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az eszemre hallgatok és elfogadom. Ez azért nem ugyanaz, mintha egyet se akarna.

Van két gyönyörű gyerekünk, megelégszem velük. Ha megingok, akkor sorolom a hátrányait, az helyrebillent: végre a kisebb se túl kicsi - megint kezdjük elölről?; 3 gyerekkel nagyobb lakás, nagyobb kocsi kellene; nehezebb lenne minden logisztika; 2 gyerekkel is alig találtunk megfizethető szállást nyaralásnál, hárommal még nehezebben menne (a hoteleket ki is húzhatnánk)...stb.

2023. aug. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadnám, hogy nem akar többet. Az, hogy a nem tervezettnél elfogadta, nem ugyanaz, mintha amúgy is akart volna harmadikat.
2023. aug. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadnam, es a meglevokre forditanam a harmadikra szant idot is. Abbol sosincs eleg ugysem :)
2023. aug. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig 3 gyereket szerettem volna, fiatalon szültem 20 évesen volt 2 gyerekünk.

Soha nem mondtam, mert ennyi volt a terv.

Majd a kolléganőm bejelentette, hogy terhes 41 évesen.

A nagyok megnőttek, anyagi helyzetünk mondhatni jó lett(évekig e miatt nem is gondoltam 3.gyerekre),nálam beüt{tt az agybaj, nem tudtam másra gondolni, csak arra hogy a férjem miatt nem lehet gyerekem, kb nem tudtam mellette lenni.

Látta, hogy szenvedek és beadta a derekát, és ma már van egy 4 éves a felnőttek mellett, a férjem szerint is kár lett volna ha nem születik meg a 3.gyerekünk.

Nem tudom mennyi idős vagy, de lehet életed végéig, vagy menopauzáig várhatod, hogy elmúljon a vágy a 3.gyerek után.

2023. aug. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!