Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik nem vagytok...

Anyukák, akik nem vagytok beszélő viszonyban anyóssal/apóssal, hogy alakult a gyerek és az apai nagyszülők kapcsolata? Hogy látták ők a picit?

Figyelt kérdés

Anyós jelöltnek még régebben volt egy agymenése, hogy én csalom a párom. Mikor párom felszólította, hogy hagyja abba a gyanúsítgatásom, csak még durvábban nekem támadt. Azóta letiltottam mindenhol és nem is találkoztam vele. Gyanítom, ha eddig nem kért bocsánatot, akkor ezután se fog már.

Jelenleg az esküvőnket szervezzük, de anyuka részvétele itt is kérdéses. Párom se ápol túl közeli viszonyt az anyjával és nem akarja, hogy rájöjjön vmi agymenés, amivel beárnyékolja a nagy napunkat.

Igazából eltiltani nem szeretnénk a gyerekünket tőle, de én továbbra se szeretnék nagyon találkozni a nővel. A találkozókat addig tartom problémásnak, amíg csak anyatejet eszik a pici, hiszen addig vagyok csak én jó az etetéshez. Azt nem tartom igazán opciónak, hogy pl sétáltatás közben látja a babát, mert két órára laknak párom szülei, nem hiszem, hogy majd ideutazik 1-2 óra sétáért.

Mivel esküvő után viszonylag hamar szeretnénk belevágni a babaprojektbe, ezért már foglalkoztat a kérdés, hogy kinél hogy alakult az élet hasonló helyzetben.



2023. máj. 3. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
Négyzet alakú szemüvegben látták, a gyereknek a kezében pedig mikro és nanoszőrök voltak a macska miatt. Nem volt belőle gond.
2023. máj. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy...nem lattuk anyosomat egy eve...a 12 honapos fiamat ketszer latta eddig...en nem eroltetem...ferjem latni sem birja az anyjat,es ha ossze is futnak mondjuk az utcan akkor kepesek egymas mellett elmenni koszones nelkul.

Ha megsem akkor abbol mimdig oltari nagy veszekedes tamad.

2023. máj. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Ne szaladj ennyire elöre. Meg nem is vagy állapotos de már az etetésen aggòdsz, nem rosszbol de lehet nem is lesz anyatejes a babad, vagy nem jön össze csak 10 ev mulva, lehet anyòs nem is lesz már. Nem rossz indulatbol írom ezeket de feleslegesen rágod a kefét olyasmin ami még nem is létezik.

Én se vagyok jó viszonyba anyòsékkal de a havi egyszeri "pofavizit" a gyerek miatt bele fér, ez van. Vannak az életben nehezebb dolgok is ennél.

Nyugodj meg és ne agyalj most ilyeneken. Örülj az esküvötöknek és légy boldog a pàroddal most csak ez a fontos, a többit hozza az élet magàval.

2023. máj. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-as nem aggódom, csak ahogy haladunk az életben felmerült bennem a kérdés :) persze tisztában vagyunk vele, hogy egészséges embereknek se feltétlen jön össze azonnal a baba és azzal is, hogy lehet tápszeres is majd.
2023. máj. 3. 11:11
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem beszélünk róla. A gyerek tudja, hogy vannak szülei az apjának és ha elég nagy lesz el is mondja neki majd, hogy miért nem beszél velük, de nem igazán kerül nálunk szóba. Van Mama, Papa akik az én szüleim és ennyi. Nem tabu téma, de nem is pörgünk rajta.
2023. máj. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

Mondjuk nem hiszem, hogy akkora gond, en anno apukam szuleit nem sokszor lattam, evi par alkalommal mentunk, de igazabol sosem szerettem menni vagy ott lenni.

2023. máj. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Mi (a férjem sem) 14 éve nem tartjuk velük a kapcsolatot. A 11 éves fiunkat anyósom 3 hetesen látta egyszer, apósom egyszer sem. A 2,5 éves lányunkról nem is tudnak. Nyilvn mindennek megvan az oka, mi sem jókedvünkből nem tartjuk velük a kapcsolatot.
2023. máj. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sehogy... De jobb is így.
2023. máj. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!