Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, szerettek anya...

Anyukák, szerettek anya lenni? Hány gyereketek van :)?

Figyelt kérdés
2023. aug. 22. 10:49
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Utolsó, oh, szerintem már olvastam egy másik kérdés alatt a válaszodat, talán az "1 gyerekes anyukák, milyen beszólásokat kaptok?"-nál, te írtad, hogy megbetegített a gyerekvállalás.
2023. aug. 23. 12:32
 32/38 anonim ***** válasza:
26 igen addig nem tudod milyen erzes pontosan amig nincs gyereked. Nem azert irom hogy okoskodjak de en se tudtam. Gyerek elott ugyanugy tisztaban voltam az erzeseimmel mint te tudtam mit erzek :) van ami szeretek van amit nem. De gyerek mellett minden mas. En a 25os vagyok aki nem vallalna tobbet. Megis imadom a lanyom az eletem adnam erte. Es ez az erzes nem egy kotelezo erzes vagy lozung. Szeretem mint a gyermekem ami egy megfoghatatlan erzes. A bore illatat a hajat ahogy atolel puszit ad hozzam bujik vagy azt mondja szeret. Ez nem olyan mint a szerelem ez tobb annal. Es mindekozben faraszto persze. De en meg mindig azt mondom minel nagyobb annal jobb! Igaz hogy visszatalal mindenki elobb utobb magahoz. Aki hasonlit ram (onzo, kenyelmes, lassu) annak eleg szerintem 1 gyerek. Pedig kaptam/kapom a nyomast rendesen! Mai napig nem akarjak elfogadni sokan hogy nem lesz testvere.
2023. aug. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

29 eltudom

Kepzelni a fajdalmaid nekem a fekve szoptatastol fajt nagyon kesz roncs lettem pedig en felalhattam mert aludt tovabb az agyon. De nagyon sok ideig szopott es egy pozba kenyszerultem. Ha te egesz nap fogod minden elismeresem

2023. aug. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

#29 vagyok

Na tegnap már megjött a CT eredménye és hál’ istennek semmi bajom, “csak” a kialvatlanság (nagyon jó h megjött az eredmény, mert már a hajam is hullik, legalább nem kell idegeskednem azon is), és a gerincprobléma okozza a fájdalmakat.

Fuh igen, én írtam, hogy megbetegített ez az egész 😳

Na ezt a pár sort is majdnem 10 perc alatt írtam meg :D

2023. aug. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

#29 vagyok :)

Tegnap kint fürödtünk a balatonon a kislányom unokatesójával és azon gondolkoztam h én soha nem voltam olyan típus, aki néz másik embereket valamilyen tevékenység közben.

Pl. sose értettem azokat, akik focit néznek (sose értettem miért jó nézni ahogy más sportol), vagy forma1et vagy valakit számítógépen játszani vagy főzős műsort nézni, de azt se értem miért jó youtube-on a reakció videókat nézni (nézem ahogy valaki videókat néz).

És ez a mentalitás gyereknevelésnél is full előjön.

Egyszerűen nem köt le, hogy azt nézzem ahogy a gyerekek játszanak pl. játszótéren. Vagy nézni h akármit csinál és örülni neki, hogy nézem.

A másik, hogy kistini korom óta nem játszom játékokkal, még a telefonos játékok vagy a társasjátékok se kötnek le (évente 1x játszok valami társast de az elég is).

És ez is totál kijön a gyereknevelésben, mert egyszerűen nem bírok gyerekekkel játszani állandóan. 10 perc kirakózás után már kínlódok :D

Most ezeken gondolkoztam így el, de biztos több ilyen van még.

És az a baj h gyerekvállalás előtt ezekre mindenki azt mondja, hogy a saját gyerekeddel más lesz, a sajátoddal tök jó lesz ezeket csinálni... hááááát nem...

Amik korábban nem kötöttek le, azok saját gyerekkel sem sajnos.

Amit eddig is szerettem, azt a kislányommal együtt is szeretem csinálni (pl. kirándulni, táncolni, énekelni), de sajnos elég kevés felnőtt tevékenység van, amit szeretek is és amibe be lehet vonni egy másfél évest

2023. aug. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

35 lof*szt 😂 minden anya leggyuloltebb idotoltese a gyerekkel

jatszas sokan ezert (is) vallalnak tesot hogy ezt a reszet skippeljek bar sajnos nem mindig jon be hogy baratok lesznek a tesok. En akarkivel beszelek mindenki utalja. Ja es en minden este jatszom a pc-men de a ketto total mas az egyik kikapcsol a masik idegesito. Persze lehet ha nagyobb lesz elvezetesebb lesz de az en lanyom igy 3 evesen ugyanazt igenyelne minden alkalommal. Mindig ugyanazt lejatszani fertelem 😅 nehany honapja megtanult egyedul jatszani (nem mentem egesz egyszeruen azt szajkoztam hogy anyanak dolga van) es tok kreativ lett hallom hogy kulonfele uj sztorikat talal ki a figuraival a szobajaban. Ez csak igy zarojelben mert az utobbi idok legjobb dontese volt a reszemrol 😅

2023. aug. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
#36 ez megnyugtató, köszi 😅❤
2023. aug. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
34 csak igy tovabb sz*rni bele a hazimunkaba amikor tudsz pihenj hidd el lesz jobb is! Tudok hihetetlen de tenyleg eljon
2023. aug. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!