Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gáz megkérdezni egy lánytól,...

Gáz megkérdezni egy lánytól, akivel már járok, hogy vállalnál velem gyereket?

Figyelt kérdés

Szerintem nem illik, mert nagyon intim téma.


Mit gondoltok erről?



2023. aug. 24. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ mennyire komoly a kapcsolat
2023. aug. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Mi még a 5-6. Randin beszéltünk a gyermekvállalásról. De nem ilyen kérdéssel.
2023. aug. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem az a kérdés, hogy veled vállalna-e gyereket, hanem az, hogy egyáltalán akar-e gyereket (bárkitől is).
2023. aug. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Hány évesek vagytok? 18 évesen nyilván az ember nem azért van együtt valakivel, a húszas évek végén már lehet aktuális téma. Nekem az első fiúm 21 évesen volt, eszembe sem jutott, hogy ilyesmiről beszéljünk. 27 évesen már egy-két hónapos kapcsolatban feljött, volt, akivel azért is szakítottam, mert 35 éves volt, és közölte, hogy soha nem akar gyereket. Persze lett neki, csak nem tőlem. Én viszont nem akartam akkor már olyan pasival lenni, akinek nem tudatos célja a családvállalás. Nyilván meg kell egymást ismerni, én sem akartam pár hetes kapcsolatban gyereket, de jó tudni, hogy közösek a célok.
2023. aug. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Utolsó: éppenhogy betöltöttem a 18-at és csak pár hónapja voltunk együtt, mikor a házasság és gyerek témába került. Nem úgy, hogy egymással, csak hogy alapból merre tervez egyikünk és másikunk. Azóta eltelt nyolc év, házasok vagyunk és várom az első babánkat.


De kérdésre visszatérve: Ne konkretizáld, hogy veled vállalna-e, főleg pat hónapos kapcsolatban ne. Az viszont abszolút nem árt, ha tudjátok egymásról, hogy ki-ki milyen jövőt képzel el magának. Ha te ennyire szeretnél családot, ő meg konkrétan kijelenti, hogy sosem akar gyereket, akkor ennek tudatában kell folytatni (vagy éppen nem folytatni). Ez is az ismerkedés része szerintem, főleg, ha nem csak szórakozásból vagytok együtt, hanem komolyabb a dolog.

2023. aug. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Minden párommal beszéltünk róla. A férjemmel is a kezdeti randik egyikén már szóba jött hogy ő szeretne megházasodni és majd gyerekeket, én meg elmondtam h9gy nem szeretnék gyereket. Elfogadta, de azt mondta hogy vár hátha még változik a véleményem. Lett gyerekünk. :)

De még a kamasz kori fiúm is felhozta a házasságot meg a gyerekek neveit. Nincs ebben semmi ciki. Jobb az elején tisztázni hogy egyeznek-e a célok. Akinek felnőtt kapcsolatban bármiről is ciki beszélni az jó eséllyel nem fog őszinte és kiegyensúlyozott párkapcsolatot találni, ugyanis a kommunikáció nagyon fontos.

2023. aug. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem úgy érzed, hogy most rögtön, tizenix évesen vagy egyetem alatt, hanem úgy általában, az oké. Tehát jó szülőjelöltnek tartasz-e engem? Te szeretnél -e gyereket? Stb.
2023. aug. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
2023 van. mindent illik
2023. aug. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Így elég fura, ha még az elején álltok és nem ismer annyira. Inkább azt kérdezd meg, hogy szeretne-e majd gyereket, családot.
2023. aug. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Hát engem a frász kerülhetne ha ilyet kérdezne valaki az elején tőlem.
2023. aug. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!