Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, hogy fogadnátok, ha...

Anyukák, hogy fogadnátok, ha a férjetek kisbaba mellett másokkal beszélgetne, flörtölne?

Figyelt kérdés

Elég patthelyzetben érzem magam. Leginkább kisbabás, kisgyerekes anyukák nézőpontja érdekelne.


Van egy férfi, ismerjük egymást évek óta, de nem mondanám magunkat barátoknak.

Az utóbbi pár hónapban többször volt, hogy munkaügyben beszéltünk, esetleg kötetlenebb körülmények között találkoztunk barátok által. Ott is jópofáskodott, flörtölt, de benne ez mindig megvolt, így ennek nagy jelentőséget nem tulajdonítottam. Nem érdekelt, hogy őszinte legyek.

Mikor terhes lett a barátnője, gyorsan elvette, mert a nő ezt akarta, de kb. nyílt titok volt, hogy a pasi erőltette a gyerektémát, mert rájött a kapuzárási pánik, meg hogy "nem akar örökös nélkül meghalni".


Szóval anyuka otthon nevelgeti a két gyereket (karma, ikrek lettek). Ő pedig vagy a munkájába temetkezik, vagy a barátaival van. És írogat...

Először még ment az óvatos érdeklődés, felesleges kérdések, most már azért beszélgetünk egy ideje és vagy szemtelenül flörtöl, vagy panaszkodik arra, hogy mi van otthon. Hogy sosincsenek kettesben, hogy mindig szalad a ház, hogy ha éppen nem sír az egyik gyerek, sír a másik, kiteregeti a szexuális életüket, vagyis inkább annak a nem létét, mert hogy elmondása szerint a terhesség alatt sem nézhetett már rá a feleségére, na de mióta ott van a két gyerek, egy szobában sem alszanak. És ha tudta volna, hogy ez lesz, az esküvői helyszínük helyett a reptérre ment volna egyenesen, hogy sose kelljen ebben a pokolban élnie.

Hogy kettőnk között nem történt semmi, nem csalta meg velem a feleségét, az csak nekem köszönhető.


Sajnálom a párját, mert ismerem, tudom, hogy egy csupaszív nő... Ezért gondoltam rá, hogy akár névtelenül is, de az üzenetek egy részét elküldöm neki.

Viszont mi lenne utána? Még egy évesek sincsenek az ikrek, mihez kezdene? Legyen egyedülálló anyuka úgy, hogy még 30 sincs? Meg anyagilag ő van rosszabb helyzetben, lehet, hogy meg sem tudná oldani, hogy egyedülálló legyen.

Valamint a faszi tényleg kb. sosincs otthon, így talán sejt is valamit a nő?

Az igazságérzetem azt mondja, legalább esélyt adjak arra, hogy lebukjon, de közben meg ott van az is a fejemben, hogy lenne bármi következménye?


2023. aug. 24. 21:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%

Munka miatt... rossz kifogás. Téged is minősít, ha beszélő viszonyban maradsz egy ilyen hányadék emberrel. Kellesz is te neki... egyszer lelki szemetesnek, egyszer lyuknak, valószínűleg neki bárki ugyanígy megfelelne.

Én kitálalnék a feleségnek. Jobb tudni.

2023. aug. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
94%

Ha ilyeneket írkál: "Ne haragudj, de ez nem rám tartozik" - és akkor megmarad a jó munka kapcsolat.

Most gondolom, ő úgy van vele, hogy lehet köztetek valami, mivel nem küldted el a fenébe.

Ja és nem, nem szólnék a feleségének. De nem is levelezgetnék ilyenekről más férjével.

2023. aug. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
84%

Te épp ugyan olyan lúdas vagy ebben az egészben.

Ne fogd a munkára..lehet ezt nyíltan közölni , határt meghúzni. Próbálkozik mert engeded.


Panaszkodik? Lehet oda mondani neki: te miben segítessz a feleségednek?

Hidd el , ha megkapná a kiosztást fülét farkát behúzva húzna a vérbe

2023. aug. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
91%

"De az a retek rhibanc is akivel írogat,neki még paróka is fog kelleni."


Aztán ugyan miért lenne retek rhibanc? Független nő, ráadásul nem is történt semmi. A férjed fogait kiverheted- csak aztán ne csodálkozz, ha neked ss marad egy se.

2023. aug. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem örülnék neki, ugyanakkor ha a fickó amúgy sincs soha otthon, akkor nyilván nem vesz részt a gyerekek körüli teendőkben, szóval lehet egy válás után még könnyebb is lenne, hogy legalább nem kell a folyamatos szexuális vegzálását meg nyafogását hallgatni még neki is, hogy már megint mi minden rossz. Anyagilag meg hát ez van, a barátnője nyilván élt már ez az aranyember előtt is valahol, valahogy, ha ikreket nevel kvázi egyedül, akkor nagyon is rátermett nőről beszélünk, aki megoldja majd az életét. Vagy az is lehet, hogy - ahogy én csinálnám - a dolgok ismeretében még nem szólna semmit, kivárna, amíg kicsit nagyobbak a gyerekek és jobb/könnyebb lesz neki is dolgoznia, különköltöznie, és csak utána dobbantana.
2023. aug. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát én szólnék a feleségnek.

Én is így tudtam meg, hogy nem szeretek a párommal szexelni stb stb, holott mindig én erőltettem már jóformán, mert neki soha nem volt kedve, fáradt volt stb.

2023. aug. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt gondolom hogy tudnia kell a nőnek milyen a férje.. az ő döntése legyen hogy akar tovább élni. Ha nélküle ha vele akkor is neki kell döntenie nem neked .
2023. aug. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!