Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, hogy fogadnátok, ha...

Anyukák, hogy fogadnátok, ha a férjetek kisbaba mellett másokkal beszélgetne, flörtölne?

Figyelt kérdés

Elég patthelyzetben érzem magam. Leginkább kisbabás, kisgyerekes anyukák nézőpontja érdekelne.


Van egy férfi, ismerjük egymást évek óta, de nem mondanám magunkat barátoknak.

Az utóbbi pár hónapban többször volt, hogy munkaügyben beszéltünk, esetleg kötetlenebb körülmények között találkoztunk barátok által. Ott is jópofáskodott, flörtölt, de benne ez mindig megvolt, így ennek nagy jelentőséget nem tulajdonítottam. Nem érdekelt, hogy őszinte legyek.

Mikor terhes lett a barátnője, gyorsan elvette, mert a nő ezt akarta, de kb. nyílt titok volt, hogy a pasi erőltette a gyerektémát, mert rájött a kapuzárási pánik, meg hogy "nem akar örökös nélkül meghalni".


Szóval anyuka otthon nevelgeti a két gyereket (karma, ikrek lettek). Ő pedig vagy a munkájába temetkezik, vagy a barátaival van. És írogat...

Először még ment az óvatos érdeklődés, felesleges kérdések, most már azért beszélgetünk egy ideje és vagy szemtelenül flörtöl, vagy panaszkodik arra, hogy mi van otthon. Hogy sosincsenek kettesben, hogy mindig szalad a ház, hogy ha éppen nem sír az egyik gyerek, sír a másik, kiteregeti a szexuális életüket, vagyis inkább annak a nem létét, mert hogy elmondása szerint a terhesség alatt sem nézhetett már rá a feleségére, na de mióta ott van a két gyerek, egy szobában sem alszanak. És ha tudta volna, hogy ez lesz, az esküvői helyszínük helyett a reptérre ment volna egyenesen, hogy sose kelljen ebben a pokolban élnie.

Hogy kettőnk között nem történt semmi, nem csalta meg velem a feleségét, az csak nekem köszönhető.


Sajnálom a párját, mert ismerem, tudom, hogy egy csupaszív nő... Ezért gondoltam rá, hogy akár névtelenül is, de az üzenetek egy részét elküldöm neki.

Viszont mi lenne utána? Még egy évesek sincsenek az ikrek, mihez kezdene? Legyen egyedülálló anyuka úgy, hogy még 30 sincs? Meg anyagilag ő van rosszabb helyzetben, lehet, hogy meg sem tudná oldani, hogy egyedülálló legyen.

Valamint a faszi tényleg kb. sosincs otthon, így talán sejt is valamit a nő?

Az igazságérzetem azt mondja, legalább esélyt adjak arra, hogy lebukjon, de közben meg ott van az is a fejemben, hogy lenne bármi következménye?


2023. aug. 24. 21:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szolnék,hogy állítsa le a párját,nem vagy rá kíváncsi...nem kockaztatnék,mert ha kiderül,és te nem szóltál ,meg te leszel a rossz,a csábító,miközben a férje egy farok .
2023. aug. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg nem dobja ki a pasit,az az O baja,de téged legalább békén fog hagyni

1

2023. aug. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez a pasi egy gerinctelen féreg, de annyira gerinces te sem lehetsz, ha nyitott vagy az olyan témáira, mint pl. milyen a szexuális életük a feleségével. Miért nem állítod le? Mondd meg, hogy semmi közöd az ilyen jellegű, kizárólag rájuk tartozó problémáihoz, beszélje meg a feleségével, vagy menjenek párterápiára, de ne téged traktáljon vele. Családos emberről van szó, ne akarj belebonyolódni, mert te is nagyon rosszul jöhetsz ki belőle.

Mondjuk lehet, hogy erről már lekéstél.

2023. aug. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

Miért beszélgetsz vele?

Pláne miért hallgatod, ahogy fikázza azt a szerencsétlen nőt?

Ahogy írták, ez egy igazi féreg, arra sem méltó, hogy az ember leköpje.

Lehet sejti az asszony, vagy legalábbis én biztos sejteném.

Úgyis le fog bukni, szállj ki az életükből.

2023. aug. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem küldenék semmit, nyilván tudja a nő, hogy nem jó a házassága.
2023. aug. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

"Viszont mi lenne utána? Még egy évesek sincsenek az ikrek, mihez kezdene? Legyen egyedülálló anyuka úgy, hogy még 30 sincs? Meg anyagilag ő van rosszabb helyzetben, lehet, hogy meg sem tudná oldani, hogy egyedülálló legyen."

Inkább legyen egyedül, mint egy ilyen ember mellett. Nem a re dolgod az ő életük, de hagyni se kellene hogy ennyire hülyének nézze.

2023. aug. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Hat én nem szólnék a feleségnek, viszont beolvastam volna a fickónak alaposan, mikor olyanokat írt, hogy nincs idejuk kettesben lenni, szakad a ház, stb.... Mert amig neked ezeket irogatja meg panaszkodik, hogy nincs szex, addig mondjuk foghatna a porszívót, és máris tisztább lenne a lakás, osszedobhatna a vacsit meg elmosogathatna, míg a feleség a gyerekek körül végzi a teendőt... Aztán lehet több idejük lenne egymásra, a feleség is kipihentebb lenne.

Ha van gyereked tudod, ha nincs, akkor egy csomóan akatamaszthak, hogy az esetek többségében az első év egygyerekkel igen meredek és sokszor tulelesre játszol, nem még ikrekkel...

És miután beolvastam neki, közölnek, hogy nem akarok tovább az élete része lenni, ha társaságban találkozunk, köszönünk, ennyi. Ne én legyek a lelki szemetesladaja, és a lelkiismeretem is így lenne tiszta. Velem be flortoljin házas, gyerekes férfi, akkor sem adnám meg a lehetőséget, ha amúgy tudom, hogy nem mennék bele semmibe.

2023. aug. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Muszáj voltam kedvesnek lenni vele, munka miatt.

De az ilyen megszólalásaira, hogy segíthetnék a böjtnek véget vetni, meg hasonlók, nem is reagáltam semmit. Mondjuk, ez nem nagyon tántorította el a továbbiaktól sem.

2023. aug. 24. 22:12
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd el a felesegenek. Ha az en ferjem ezt müvelné én is tudni akarnám, hogy minél elöbb lapatra tehessem
2023. aug. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"Muszáj voltam kedvesnek lenni vele, munka miatt."

Ha munkakapcsolatról van szó, akkor a beszélgetéseitek korlátozódjanak csak a munkára. Lehetsz kedves vele, de ennek nem kell azt jelentenie, hogy kötelező a lelki szemetesládájává válnod és kiteregetheti neked a szexuális életét.

"De az ilyen megszólalásaira, hogy segíthetnék a böjtnek véget vetni, meg hasonlók, nem is reagáltam semmit."

Ezek szerint ő a hallgatást beleegyezésnek vette és nyomult tovább. Ne légy ilyen nyámnyila, ne hagyd magad ennyire kihasználni, állítsd le azt a barmot.

2023. aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!