Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés óta fáj az egyik...

Szülés óta fáj az egyik petefészkem mikor peteérésem van. Miért? Baj? Mit tudok tenni ellene, hogy ne fájjon?

Figyelt kérdés
Nem minden hónapban, inkább úgy össze vissza szokott fájni a bal oldalam. Mindíg a két menstruáció között, amikor kb peteéresem van, és kb egy napig. De annyira fáj, hogy alig bírok menni, vagy létezni! Mit tegyek?
2010. okt. 16. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanigy van szülés óta.Rendesen görcsölök peteéréskor,de viszont mensi alatt nincsenek görseim.
2010. okt. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is így jártam... csak fura, hogy a 4. szülés után... eddig soha nem éreztem a peteérést, most meg szúr, fáj. Igazán tenni nem lehet ellen, legalábbis az orvosom szerint.
2010. okt. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Sokan megérzik hogy peteérésük van, mert fáj. Ez amúgy nálam pont fordítva van, mert mióta szültem, nem érzem...


Én nem nagyon tettem ellen semmit, nekem jó érzés volt, hogy tudom, mikor van peteérésem, ez így most hülyén hangzik, tudom...esetleg fájdalomcsillapító, ha nagyon fáj!

2010. okt. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát csajok, nem tudom hány évesek vagytok, de az én teóriám szerint ez az öregedéssel jár. Én is megjártam pár dokit, de semmi bajt nem találtak, azt hittem gyulladásom lehet, amikor egy nagymama barátnőm mondta, hogy ez a korral jár. Én már 36 vagyok, kb. 30 éves korom körül éreztem először, hogy szúr olyankor pár napig a petefészkem, amikor pé-m van. Nekem is volt, hogy sugárzott a fájdalom a medence csontomba, derekamba. Én érdekes módon, csak a jobb oldalamon érzem.
2010. okt. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azért nem feltétlenül a korral jár, én 22 éves vagyok, és én is közel ugyanazt tapasztalom szülés óta, mint a kérdező. az egyetlen amit tehetsz, hogy a jó oldalát nézed: ez hogy a tested jelzi a peteérésed, akár hasznos is lehet a további babaprojektekben.
2010. okt. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok, 28 éves leszek, másfél éve szülte, én előtte éreztem, tehát nem hinném, hogy azért mert öreg voltam...:)
2010. okt. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En a masodik szuules utan kezdtem erezni, csak 27 eves vagyok.

En nem banom, legalabb nem kell majd ovutesztre kolteni a kov babanal es igy azt is tudom biztosra, hogy mikorra varhatom a mensit.

Jah, ha szedsz hormonalis fogamzasgatlot, akkor ez a problema megszunik.

2010. okt. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!