Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 30 év alatti anyák kedvezménye...

30 év alatti anyák kedvezménye és a családi adókedvezményt igényelhetem egyszerre a magzat után?

Figyelt kérdés
Munkaviszony fennáll, 91.nap betöltve. Mindkét papirt leadhatom a munkáltatónak?
2023. szept. 10. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Igen, csak felesleges, mert ha nem fizetsz szja-t, akkor a csaladi adókedvezményt nincs miből levonni. Azt ervényesítse az apa.
2023. szept. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1, járulékra is érvényesíthető, úgyhogy egy gyereknél még ki tudja ő is.
2023. szept. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudja érvényesíteni az apa, mert szlovák. 😊
2023. szept. 10. 11:41
 4/5 A kérdező kommentje:
Kettes, akkor beadható? Köszönöm. Csak a magzat van nekünk, nincs más gyermek. 😊
2023. szept. 10. 11:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én férjem is külföldi, de Magyarországon dolgozott amikor terhes voltam (azóta elkoltoztunk otthonról)

Ha otthon dolgozik akkor igénybe tudja venni. Miért ne tudna? Az én férjem is igénybe tudta...

2023. szept. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!