Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Erős végbélfájdalom középidőbe...

Erős végbélfájdalom középidőben mitől lehet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nem, nem gondolom, hogy terhességtől😁 Azért nem az egészség topicban kérdezem, mert az érdekel, lehet-e valami "női baj oka". Olvasgattam már itt róla, de főként olyanokat, ahol menstruáció alatt jelentkezett. Nem sok jót olvastam a válaszok között. Írtak endometriózisról, méhen kívüli terhességről vagy aranyérről.

Nekem nem minden hónapban, de gyakran, viszont mindig csak középidőben jelentkezik egyetlen egyszer. Akkor viszont úgy fáj, hogy sírni tudnék. Lehet, hogy hülyeség, de először azt gondoltam, ovu fájdalom sugárzik oda, azt érzem. De ebben a hónapban ovu utáni 1. és 2.napon volt(itt tartok most, tehát még nem tudom, hogy további napokon lesz-e. Mindkét napon a hajnali órákban. Max.10-20 perc nagyon intenzív fájdalom, utána nyom nélkül eltűnik.

Volt valakinek igy esetleg? Úgy értem, hogy csak középidőben jelentkezett? Kiderült az oka? Mi volt az?

Endometriózistól rettegek, de más egyelőre nem utal rá, gyereket akarok, járok meddőségibe is, túlvagyok mindenféle vizsgálaton, de még egy orvos se vetette fel a gyanút. (Egy vetéléssel végződő terhességem volt néhány hónapja.) Méhen kívüli terhesség kizárható, hisz ugye középidőben nem tartanék ott, hogy ilyen gondot okozhatna. Aranyér elképzelhető, de akkor miért csak olyankor jelentkezne?

Köszönöm, ha tapasztalatokkal segítetek.



2023. szept. 10. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A kezdődő aranyér neha néha jelentkezik, nem folyamatosan van és lehet belső is meg külső is vagy akar a kettő egyszerre

Az hogy miért van ugyan abba az időszakban azt nem tudom mitöl lehet.

2023. szept. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott lenni néha ovuláció környékén, nem minden hónapban.


A Hormonnentes oldal szerint ez előfordulhat, mindenkinél egyéni, mit érez ovulációkor, itt látod felsorolva egy cikkben, ez megbízható honlap 😊


[link]

2023. szept. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Azért nem az egészség topicban kérdezem, mert az érdekel, lehet-e valami "női baj oka"

És akkor az egészseg kategória nők egészsége topicja miert is nem elég jó hely a kérdésednek?

2023. szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1! Köszi, akkor esetleg az is opció lehet.

#2! Köszönöm, ez is hasznos.

#3! Azért, mert azt eleve kevesebben olvassák, még kevésbé az a réteg, aki engem érdekel. Pl.ott nagyobb eséllyel jelennek meg menopauzán átesett aranyeres nénik, ami nekem nem annyira hasznos, mert azt már most is tudom, hogy lehet aranyér IS. Kifejezetten a hormonális összefüggés érdekel, ha van, arra meg nagyobb eséllyel figyel az, aki gyermekvállalás előtt közben, után áll éppen.

2023. szept. 10. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!