Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi az ideális testsúly?

Mennyi az ideális testsúly?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 2 és fél éves kisfiam, rengeteget beszél, énekel, számol és mondókákat mond magyarul és angolul is, ismeri a színeket , szobatiszta teljesen, eszik egyedül is. Tehát nagyon okos, értelmes egy kisfiú. 94cm körül lehet és 12 kiló..nagyon aggaszt, hogy esetleg nem a korának megfelelő a testsúlya, vékonykának tartom... igaz én is 163cm és 47 kiló vagyok, mindig vékony voltam én is, az apja se volt gyerek korában kövér. Mindig látom, hogy másnak a gyereke 13-14 kiló kis húsos.. ő pedig olyan kis törékeny. Az evése változó..mivel vannak olyan napjai amikor tényleg alig eszik valamit, és hiába kínálom akármivel, vagy főzök neki amit akkor szeretne, akkor sem eszik. De van olyan amikor egésznap eszik. Kicsit válogatósabb lett az utóbbi időben.

Egész nap jön-megy, szaladgál, nem lehet lelőni.

Szóval az a kérdésem, hogy nektek hány kiló a gyerkőc és mit csináljak hogy normálisabban egyen? Vagy talán túl gondolom?

Köszönöm a választ ♥️



2023. szept. 11. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Tulgondolod.
2023. szept. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyém 2 év 2 hónapos, pár centivel alacsonyabb a tiednél, és 11 kiló. Vékonyabb, mint a legtöbb hasonló korú, de szerintem teljesen normális. Azon a néhány kilón nem múlik semmi.
2023. szept. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális a súlya. Fiam 99cm volt 2 évesen és 12kg.
2023. szept. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!