Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az ideális hízás...

Mennyi az ideális hízás terhesség alatt?

Figyelt kérdés
22 hetes terhes vagyok, 162cm és 48 kilóról indultam. Legutóbbi mérésem 49.3 kiló volt 7.én. De mégis olyan nehéznek érzem magamat mintha lennék vagy 80 kiló..

#terhesség #testsúly #súly növekedés
2019. márc. 22. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Kívánom, legyél 80 kiló! :)
2019. márc. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
9-12kg-t mondtak doki is es vedono is. A naggyal 20-25 jott ram, a kicsivel csak 8.
2019. márc. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rosszat kíváni nem szép dolog,mert vissza szál :) És amúgy se így értettem hanem hogy túlságosan is nehéznek érzem magam és nem tudom miért. Ha esetleg magadra vetted akkor meg elnézést.
2019. márc. 22. 20:06
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem az első nem rosszat akar kívánni
2019. márc. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk 80 kg-val kezdtem a terhességet, de eddig 2 kg-t híztam és nekem is kezd a dolog lassan eléggé "terhes" lenni. Nem akadályoz semmiben, ugyanolyan aktív vagyok, mint előtte, de azért jópár mozdulatot már át kellett koreografálnom, mert már nem megy úgy, mint a terhesség előtt. Pedig még messze a vége :)

26 hetes vagyok most.

2019. márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elnézést akkor ha valakit megbántottam volna a kiírásommal..Második terhességem,és az elsővel nagyon meghíztam. Mindenki azt mondta nem baj leadod szülés után,hogyne, rossz volt bele nézni a tükörbe hogy az én vagyok.. Másfél év alatt leadtam úgy hogy szerencsére még csak nem is tornáztam,de miután leadtam is rosszul éreztem magam a bőrömben. Ezért szeretnék most kicsit jobban oda figyelni hogy ne legyen akkora "elhízásom". Köszönöm a válaszokat..
2019. márc. 22. 21:25
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Túl vagy a félidő, szaros 1 kilót híztál, így is bőven az átlag nem terhes súlya alatt vagy, és kiírsz egy ilyen kérdést... Néha tényleg nem értem, hogy nem látják sokan reálisan a dolgaikat...


Én amúgy 11 (79-ről 90), 13 (69-ről 83), 13 kg-okat híztam (65-ről 78). Mind normális hízásmennyiségnek számított annak ellenére, hogy a végző súly sok lett. Ja, és mindnél a nagyrésze a 24.hétig jött fel, onnantól nem nagyon híztam. A babám 3120, 3860, és 3660 g-osak lettek.

Most 7 hónappal szülés után 62.5 kg vagyok.

2019. márc. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!