Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehetséges spontán terhesség...

Lehetséges spontán terhesség művi meddővététel után?

Figyelt kérdés
Szinte biztos vagyok benne, hogy nem. 3 gyerekünk van. Az utolsó után művi meddővétételem volt 3 éve. Gyakorlatilag átvágták lézerrel a petevezékem. 24 napja késik. A várható menzi idejében szokásos pms tünetek megvoltak(idegesség, hasi görcs, pár pattanás), aztán nem jött meg. Gondoltam, valami hormonzavar. Reggel óta viszont veszettül fájnak a mellbimbóim. Nálam ilyen csak terhességeim elején volt. Lehetséges ez? Vagy mi lehet? Tapasztalt valaki ilyet? Eddig teljességgel kizártam a terhességet, de inkább veszek tesztet a napokban.

2023. szept. 12. 20:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Hany eves vagy?
2023. szept. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
36
2023. szept. 12. 21:00
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem veszel egy tesztet? Nem kerül sokba és utána legalább tudod, mi van.

Egyébként nagyon ritka esetben elöfordul, hogy nem sikeres a mütét.

2023. szept. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%
De lehet akár korai menopauza is. De vegyél tesztet...
2023. szept. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Veszek mindenképp, csak ma kezdtem el rajta egyáltalán gondolkodni, hogy lehetséges e? Menopauza eszembe se jutott, mert anyu 55 éves koráig menstruált. Nagyanyám is 46 évesen szülte anyut, sokáig megvolt neki, de persze bármi lehet.
2023. szept. 12. 21:14
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj tesztet, mert extrém ritkán előfordulhat terhesség. És ha véletlenül pozitív, sürgősen menj nőgyógyászhoz. Nem valószínű, hogy terhesség, sokkal inkább valami pszichés ok lehet a háttérben, de mivel a terhességet fontos kizárni és kb. 5 percet vesz igénybe, ne halogasd.
2023. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, és ráadásul esélyesebb a méhen kívüli terhesség ilyen esetben. Tesztelj, ha pozitív akkor pedig azonnal nőgyógyász.
2023. szept. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Hát, nem nyugtattatok meg, holnap veszek tesztet, az a biztos.
2023. szept. 12. 21:27
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos van ilyen.

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

Egy másik kérdést kerestem, de ezt találtam. Szóval bőven előfordul.

2023. szept. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg mi lett!
2023. szept. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!