Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Méhen kívüli terhesség (peteve...

Méhen kívüli terhesség (petevezetőben 2 hónapig magzat) majd műtét, ikerterhesség 10-dik hetében elvesztett, "felszívódott" magzat után született baba is szivárványbabának számít?

Figyelt kérdés
2023. aug. 22. 09:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Igen, bár nem értem miért fontos ez.
2023. aug. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
anyám azt mondta mit szivárványbabázod...olyan mintha a másik kettő nem is lett volna. Mert ugye feljött, hogy ma annak a napja van. És mondtam, hogy nálunk a kicsi az. Szerinte nem. szerinte csask az, aki meghalt és el lett temetve és ne lelkizzek.
2023. aug. 22. 09:20
 3/19 anonim ***** válasza:
76%

Mondjuk ettől a szivárványbabázástól frászt kapok én is.

Nekem is volt vetélésem, de ha lesz végre gyerekem semmivel nem lesz különlegesebb mint az a baba aki rögtön sikerült. Nem ertem ezt az egészet, miért terheled a gyereked ezzel a szivárványos baromsággal?

2023. aug. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Jesszus mért terhelném a gyerekem?? Ezt ugyan miből szűrted le?? atya ég..
2023. aug. 22. 09:25
 5/19 anonim ***** válasza:
61%

Miért hívod szivárványbabának? Mi a jó ebben? Nyilván azért csinálod, mert ez megkülönbözteti azoktól a babáktól akik előtt nem volt vetélés. De ez miért fontos? Nem értem a jelenséget, a vetélés szomorú, de ott az élő egészséges gyerek, szóval miért kell még ebben a megnevezésben is jelezni az előző veszteséget?

A gyereket pedig azzal terheled, hogy szivárványbabázod, gobdolom fogod is míg él, szóvsl eléggé tudatában lesz hogy voltak elhalt magzatok előtte, ami teher, ha belátod ha nem.

2023. aug. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem teljesen mindegy ki mit gondol erről. Anyudnak az a véleménye neked meg más. Ez miért baj? Miben fog változtatni bármin is?
2023. aug. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem szeretem az olyan embereket, akik egy kérdésből egy egész életet "minősítenek". Hanyag intelligenciára vall. De elmondom, tegnap hallottam erről a szivárványbaba dologról, előtte sosem. Ezért olvastam utána, hogy mit is jelent. Ja és, de ...másabb egy veszteség után szülni, mint azonnal sikerülve Nem a gyerekek szeretetén vagy hozzáállásodon változtat, hanem egyszerűen másabb. Volt mindenben is részem, hisz több gyerekem van. Azt meg sem sosem tudhatod, hogy fogsz gondolni dolgokat, ha lesz gyereked, addig amíg nincs. De kösz, hogy sikerült a kérdésre válaszolni
2023. aug. 22. 09:51
 8/19 A kérdező kommentje:
#7 csak kérdeztem, ennyi.
2023. aug. 22. 09:52
 9/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem bántásból,de nekem se tiszta ez miért kell az élő gyerekre rányomni ezt.:( Nálunk volt anyánál sajnos több vetélés is előttem,de engem a hideg kirázott volna ettől valamiért,ha így hívja. De nyilván mindenki maga érzi,nincs vele gond,ha a gyerek előtt nem mondod. Ettől még számít és nagyon szomorú ami történt.:(
2023. aug. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs ember aki a gyerek előtt mondja ezt.
2023. aug. 22. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!