Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Segítségkérés kisgyermekes...

Segítségkérés kisgyermekes anyukáktól?

Figyelt kérdés

Kedves Kismamák!


Látogatóba szeretnék menni egy háromgyermekes anyukához(családhoz), ahol 3 kislány van, a legidősebb, 5 éves, a középső 3 éves, a legkisebb 5 hónapos.

Távoli rokonként látogatom meg őket, tehát nem vagyunk napi kapcsolatban.

Praktikus ajándékként valamilyen vásárlási utalványt szeretnék vinni, hisz 3 gyermek után szerintem már mindenük megvan.

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy milyen utalvány az amit a legjobban ki tudnának használni, aminek pl. ti a legjobban örülnétek, a leghasznosabbnak találnátok. (Én azért nem egy Tesco-ra vagy Lidl-re gondoltam, ahol elkölti egy sima bevásárlásnál, hanem ahol valóban a gyerekeknek vehet belőle valamit, de várom a véleményeteket.)

Egy Budapesthez nagyon közeli kisvárosról van szó.


2023. szept. 13. 10:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

DM vagy Rossman mindenkepp.

Az ember a gyerekkel ott kolt a legtobbet az elso evekben.


Mert most ha egy jatekboltba veszel, ugyanott vagy mintha vinnel jatekot.

Brendon meg ilyenek ugyszinten, en pl. utalom, tularazott hely, es valoszinu megvan sok mindenuk ami onnan kell.

2023. szept. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%

Drogéria vagy könyvesbolt.

Az utóbbi szerintem kicsit "személyesebb" annak ellenére, hogy utalvány. A gyerek is jobban örül egy neki való könyvnek, mintha a pelenkáját kifizetnéd.

2023. szept. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%

Én pl soha nem vásaroltam sem a rossman sem a dm-ben.

Pedig 2 kisgyerekem is van.

Illetve kifejezetten bababoltban sem.

Én pl a lidlisnek örülnék a legjobban.

2023. szept. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%
A drogériás nem rossz ötlet. Legalábbis nálunk eddig az volt a leghasznosabb (meg a könyvtári olvasójegy, de azt én kértem). Ha van a közelükben játék-, könyves- vagy bababolt, akkor azt is megjátszhatod. Mi pl. kaptunk brendonosat. Értékelem a jó szándékot, de messze van tőlünk és tényleg túlárazott. De aki adta, ott vásárolt sokat, neki az tűnt hasznosnak.
2023. szept. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
22%

3-as, bocsi de meg nem lattam sok embert aki nem vasarolt Rossmannban.

Lidl-os tusfurdot kensz a gyerekre ?

Hat szerintem a Lidl utalvany nem eppen ajandeknak valo, eleg alja kategoria.


A konyvesbolt is jo nagyon amit a 2-es irt.

2023. szept. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

A nővérem 3 gyerekes anyukaként annak örül legjobban, ha valaki NEKI akar kedveskedni és nem gyerekkel kapcsolatos ajándèkot visz. Egyszerűen a szándèk miatt, mert ritkàn érzi, hogy anyukasagon kívül önálló emberként tekintenek rá.

A legjobb szerintem könyvutalvány, nagyon széles érdeklődést lefed és nem azt kommunikálod vele, hogy csak a gyereknek vehet cuccokat (de ha akar, nyilván arra is használható).

2023. szept. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
62%

5!

Ismerősi körben senki nem jár a rossman/dm-be.

Attol, mert te jársz, meg az ismerőseid is, az nem azt jelenti, hogy minden ember odajár tusfürdőt venni.


Egyébként igen, ott vesszük. Ha hiszed, ha nem, semmivel nem rosszabb mint egy túlárazott termék a dm-ben. Sőt, kapaszkodj meg, nem csak saját márkás termékeik vannak.

🤦‍♀️🤣

3#

2023. szept. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm és várom a további véleményeket, de semmiképp sem szeretném, ha ebből egymás sértése/bántása lenne!

Nem vagyunk egyformák, nem egyformák a szokásaink és főleg nem az anyagi helyzetünk.

Én ugyanúgy megértem azt aki Lidl-st szeretné, mint azt aki a Brendon-ost értékeli a legtöbbre.

2023. szept. 13. 10:57
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezert jo a drogerias is, mert anyuka is vehet maganak parfumot, vagy akarmit.
2023. szept. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%

Mindenki masnak orulne, lehet, hogy az lenne a jo, ha megkerdezned.


En pl a brendonosnak orulnek, mert ott kaphato az a pelenka, ami jo a gyereknek (persze rendelni is lehet, de sokszor egyszerubb ott megvenni).


De ezen kivul mindig van ott konyv, jatek, ruha, bebietel es meg tapszer is, amire lehetne kolteni a penzt.


Van, ami tularazott, de nem teljesen igaz az, hogy minden.

2023. szept. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!