Benett után egy Endre?

Figyelt kérdés
Benett a nagyfiunk és most érkezik az öcsi! Nagyon megtetszett az Endre név mindkettőnknek! Mennyire venné ki furán, hogy egy divatos modern név után egy régiesebb ritka nevet adunk?

2023. szept. 13. 20:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%

Nézőpont kérdése

Egyrészt nem az első mellé kell a második nevét választani. 2 külön álló személy, 2 külön egyéniséggel.

Viszont más szemszögből de, elég fura egy divatnév után egy ilyen nevet adni.

2023. szept. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gond az Endrével. Igaz, hogy nem olyan modern,de ritka az biztos.
2023. szept. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
18%
Hát elég idétlen így együtt az tuti.
2023. szept. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
64%
Nagyobbik fiam Benett, a kicsi Zente. A Zente is régi név, de minket nem igazán érdekelt hogy ki megy a nagy neve mellé. :) simán adható
2023. szept. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem a másikhoz kell viszonyítani. Annyira egyébként meg nem eltérő mint pl. egy Szókratész meg egy Béla.

Szerintem jó név amúgy, nekem kifejezetten tetszik, és még ritka is.

2023. szept. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
48%
Én is az Endrét szeretném mert annak a becézése Bandi😅
2023. szept. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen Bennett mellé mindenki olyan nevet adna, mint Noel, Nolen, Leon, stb. Nekem egyik se tetszik, bár nekem az Endre se. Egyébként csakis ti döntötök.
2023. szept. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nem illik hozzá. Mi legalábbis igyekeztünk hasonló hangzású, eredetű nevet adni a gyerekeknek. Számomra nagyon furcsa, hogy ennyire más jellegű neveik legyenek. Persze ti tudjátok, ha ez titeket nem zavar, akkor miért ne? Amúgy az Endre szép név.
2023. szept. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
53%
Hányingerem van a Benett és társaitól.
2023. szept. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Jó név az Endre, kit érdekel, hogy illik-e egymáshoz a testvérek neve.

Nem 1máséhoz kell passzolni, hanem a vezetéknévhez optimális, ha passzol. Ha meg nem, 2. keresztnévvel lehet kompenzálni.

Aszondod, mindkettőtöknek tetszik. Akkor mi a kérdés? (1ébként nekem is a kedvenc neveim között van az Endre:) . )

2023. szept. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!