Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiók aktiválása teszvesz-en?

Fiók aktiválása teszvesz-en?

Figyelt kérdés
Kisfiam ruháit szeretném eladni és ehhez aktiválnom kellene a fiókom...segítenétek?Na tehát írja,hogy utalnom kell 100Ft-ot.Ez hogy működik?:)Még soha nem utaltam,és ebben kellene segítenetek.Posta bankos(Erste) kártyám van,tudok úgy utalni,ha bemegyek a postára és mondom hogy erre és erre a bankszámlaszámra szeretnék utalni,akkor a postán tudok?Muszáj lennie rajta pénznek azon a kártyán aminek a száma meg van adva a teszveszen,vagy úgy is tudok utalni ha ott helyben a postán kifizetem az utalásra szánt összeget?Huuh:),remélem érthető voltam,de tényleg nem utaltam még pénzt....mindig utánvéttel vásárolok!Köszönöm!
2010. okt. 17. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:

aktiváláshoz nem kell utalni semmit.

Majd csak akkor kell fizetned ha eléred az 1500 ft-ot.

Aktiválni egy kóddal kell amit postán kapsz meg.

2010. okt. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első nem jól írta!Már jó néhány hónapja megváltozott a tesz vesz és aktiváláshoz utalni kell!Valószínűleg egy erste bankba kell bemenned, és onnan tudsz utalni egy utalási megbízás kitöltésével!De egyszerűbb ha kérsz online bankos hozzáférést akkor otthonról a gépedről tudod ezeket intézni, és szemmel is tarthatod a fiókodat!
2010. okt. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Arrol a szamlarol kell utalnod, amit megadtal, illetve fontos, hogy a szamla a te neveden legyen. En decemberben regisztraltam teszveszen es vateran es mindket helyen igy volt.

Nem emlekszem, hogy a kozlemenybe kellett-e irni valamit, de ezt biztos megadtak neked amikor a szamlaszamot is megkaptad.

Atutaltam a 100 forintot es par nap mulva aktiv volt a fiok, a 100 forint jova volt irva a teszveszes egyenlegemen, tehat visszakaptam.

a postabank-erste bank dologgal en sem vagyok kepben, azt tudom, hogy evekkel ezelott osszevontak, legalabbis volt postabankos szamlam, amit megszuntettem es mar az erstehez kellett mennem a lemondas miatt, dehogy utalni a postarol lehet-e azt nem tudom. Ugorj be a postara es megmondjak.

2010. okt. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Bocs én nem tudtam erről,én még úgy regisztráltam hogy postai levélben megkaptam a kódot.

2010. okt. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!