Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaptatok már olyan játékot,...

Kaptatok már olyan játékot, amit ahogy elmentek a vendégek, már tettetek is a fiók mélyére?

Figyelt kérdés
Mi a múltkor kaptunk egy iszonyú gagyi kínai játékot,nem is tudom,hogy adhattak érte pénzt (pedig megtehetik,hogy vegyenek egy rendeset).Borzasztó silány és még büdös is.Nehéz volt jóképet vágni hozzá:S
2009. okt. 22. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Még nem,de ha kapunk,akkor ugyanúgy fokunk eljárni mint te.Meg kell nézni mivel játszik a gyerek,bármit nem adhatsz neki oda.sajnos az ilyen játékokat én kidobom majd.másnak se adom oda.ne legyen baj belőle.
2009. okt. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Szia! Mi kaptunk több ilyet is, pl. 4 hónaposan hajas babát, akinek hullik a haja, az ujjai karcolnak, a ruhájából lógnak a cérnák, szóval nem lehetett valami drága. Aztán 6 hósan egy újabb hajas babát, mert az még úgy sincs neki (mert én azt eltettem jó mélyre a szekrénybe), ugyanolyan minőségben, mint az előző. És most egy olyan színösszeállítású overallt, hogy hűha... ciklámen, lila és zöldeskék színösszeállítás, persze az a régi típusú, fényes susogó anyagból. Hát télen az udvaron jó lesz, de az utcára és máshova, pl. dokihoz mást adok majd rá. Aztán babalátogatóba hoztak egy hupikék ruhácskát (nadrág, blúz és mellény rózsával díszítve), amit a mai napig nem adtam rá.

Mindennek "örültünk", aztán eltettük. Egyelőre még nem kérdezték, hol vannak az ajándékok.

13 hós kislány anyukája

2009. okt. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Szia!

Igen én is általában a "gagyibónusz" kategóriát rakom el:)


Az én apám is mindig a legolcsóbb játékot veszi meg,de abból rengeteget,már mondtam neki,hogy előbb kérdezze meg,hogy minek örülne a gyerek.

Inkább vegyen egyet,de az legyen normális:)

2009. okt. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát ez egy műanyag játék,amire vannak rögzítve mindenféle csörgő zörgő cuccok.Amikből kiesnek az apró golyók,össze vannak karcolva,töredezve,koszos,poros(!!!),le van válva a matrica róla és büdös kínai szaga van.Inkább ne hozzon semmit,komolyan nem sértődnék meg.De ez...
2009. okt. 22. 09:41
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Valami hasonlót kaphattunk mi is anyósomtól. Ilyen kör alakú műanyag, rajta lógnak valamiféle műanyag virágocskák, benne golyócskák. A kör alakúról fél perc alatt le lehet csípni a virágot, a virágból szintén fél perc alatt ki lehet szedni a pici golyókat. És mindez nagyon durván hangosan csörög.

Életveszélyes, a baba lenyelheti a golyókat is, virágokat is, ráadásul valami süket babának tervezhették.

Megkaptuk, és nem is értettük, ment a kukába. Még kutyának se adnám oda, az is lenyelné ezeket a részeket, nemhogy egy babának.

2009. okt. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a fiókba!!! A kukába!!!
2009. okt. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Anyósomtól, egy németül beszélő műanyag katicát. (?????) Nem a fiók mélyén van, hanem máshol.....
2009. okt. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok.


Most jutott az eszembe, hogy mi kaptunk még egy felhúzható, kétlábon ugráló tehenet és egy szintén felhúzható, hátraszaltót ugráló katicabogarat. Hát a babám csak nézte, majd sírt, ha meglátta őket. Már nincs meg egyik sem. :)

2009. okt. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Tavaj télapóra felhúzhatós zenélő táncoló télapó mikor a 8 hós lányom meglátta üvöltött már másfél éves de még mindég fél tőle.Baba látogatóktól 2db neon narancsszinű kisrühát ragasztott mintával,borzalom.
2009. okt. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!