Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hajnalban erős görcseim...

Renata1995 kérdése:

Hajnalban erős görcseim voltak hasonló erősségű mint szüléskor. Ma kéne megjönnie a menstruációmnak, de még nem történt meg. Mire utalhat ez az erős görcs és miért nem jött meg ha emiatt lehetett?

Figyelt kérdés
Gyerek vállalás előtt állunk, de eddig még nem sikerült pedig már van két fiunk már több mint 1 éve próbálkozunk.

2023. szept. 25. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Még korán van, a nap folyamán megjöhet bármikor. Sőt késhet is, ha később volt peteérésed.

Tesztet nem csináltál?

2023. szept. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem még várok vele viszont nekem ez az erős görcs nagyon nem tetszett nem tudom hogy mi lehetett.

Ilyen még sosem volt.

2023. szept. 25. 08:57
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Sok mindentől lehet.

Készülődik a menstruáció (néha másabb, mint a megszokott).

Baba van a dologban (csak a teszt mutatja meg).

Van valamilyen szervi elváltozás ( csak ötvös tudja megmondani).

#1 voltam

2023. szept. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bármi lehet. 30 év alatt volt már minden nálam,pedig svájci óra pontosságú. Főleg mióta szültem,volt már olyan görcsöm is,hogy kellett görcsoldó,pedig nálam nem szokványos ez. Nem jelentett semmit sem. Kicsit túl figyeled a tested,gondolom.
2023. szept. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen amióta megint babát szeretnénk nagyon oda figyelek mindenre, még a femibion 0 vitamint is elkezdtem szedni.

De ezt nem tudtam nem észrevenni mert erre ébredtem hajnalban és gyógyszer nélkül nem tudtam volna túlélni nagyon erős volt....

2023. szept. 25. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!