Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Üdv. Már 10 napja nincs meg...

Üdv. Már 10 napja nincs meg a menstruációm 3 teszt pozitív de az utolsó kettő halványabb nincs semmilyen tünetem Valakinek hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés

2023. máj. 21. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik reggeli teszt és egyforma erősségű?

Hány naponta teszteltél és melyire halvány az utolsó?

Rakjal fel esetleg képet

2023. máj. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nincs kép róla

Minden nap csinàltam tesztet de csak a harmadik a kora reggeli az első kettő délutàn

Es az első volt erősebb

2023. máj. 21. 12:48
 3/9 anonim ***** válasza:

Látványosabban halványabb?

És egyforma 10es tesztek?

2023. máj. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, hogy kémiai terhesség lesz csak. Folytatnám a tesztelést, és ha továbbá is halványul, akkor sajnos ez a terhesség nem marad. Pár nap és megjön a menstruáció, kicsit több és erősebb lesz a szokottnál. Ezzel később teendő nincs általában, nekem viszont 2x volt ilyen, azért én elmentem a vérzés befelyeztével orvoshoz, egy ellenőrzésre, hogy minden kitisztult e.
2023. máj. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Barnás vérzés volt ez mire utalhat?
2023. máj. 23. 16:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha csak barna pecsételés, az progeszteron hiányra is utalhat.

Teszt milyen mostanra?

2023. máj. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Újra kettő normál csík

A terhességi kalkulátor szerint a hetedik hétbe vagyok de semmilyen tünet nincs

2023. máj. 24. 12:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell, hogy legyen tünet. Viszont az orvost felkeresném még akkor is, ha nem követted a peteérést. Már látni kell legalább petezsákot szikhólyaggal későbbi ovunál is ha tényleg 10 napja késik. Plusz megtudja állapítani, hogy tényleg van e terhesség és hogy jó helyen van e. Szorítok hogy minden rendben legyen :)
2023. máj. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azóta mi lett? Hogy vagy?
2023. júl. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!