Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szoktatok ilyen esetben...

Mit szoktatok ilyen esetben csinálni (bőv. Lent)?

Figyelt kérdés
Tesz-vesz-en jártas anyukáktól kérdezném! Kisfiamnak elég sok ruhát vásárolok a tesz-vesz-en, eddig semmi problémám nem volt vele. Most belefutottam egy olyan eladóba, akitől 1 Ft-ért nyertem egy ruhát,de már 5 napja és azóta nem tudom felvenni vele a kapcsolatot, hiába írtam neki már több e-mailt és telefonon is kerestem. Az oldalra egyébként naponta többször is belépett, tehát gépközelben van sokszor, nem értem hogy miért nem ír vissza. Lehet hogy nem akarja eladni 1 Ft-ért a terméket? Mit tudok ilyen esetben tenni?
2010. okt. 17. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
várj még 2-3 napot és ha nem jelentkezik negativval minősitsd! Én is jártam igy,vagyis nekem válaszolt hogy majd ekkor jön az ágyért majd akkor! Vártam egy hónapnál is többet és utánna megkérdeztem hogy nem kifogásokat keresek hanem konkrétan érdekel hogy elakarja vini vagy sem,nem kell már ilyenkor mellé a rizsa is! Kivánom legyen korekt az illető,ha nem akarta ennyiért odaadni akkor mért nem álitott be minimálárat!De a minimum az lenne hogy bocs de ennyiért nem adom!!Szerintem.
2010. okt. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

HAgyni a francba...

EGy egyforintos cucc nem ér meg ennyit...

Amúgy annyit tehetsz, hogy jelzed a teszvsznek, hogy ez van, ő szól az eladónak, aki vagy tesz valamt, vagy nem...

elvileg perelheted, de megéri??

2010. okt. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ilyenért nem adnék negatívot. Nem ér annyit az egész szerintem.

Néha el szokta olvasni, mások mikért adnak negatívot . olyan szánalmas, kisstílű vagdalkozások a szoktam olvasgatni, hogy elborzadok. (Nyilván nem a többezres lehúzásokra gondolok, de pl. amikor anyuka azon háborog, hogy az 1 Ft-os cuccon van egy folt, vagy hogy 1 cm-vel hosszabb a póló hossza, akkor azért fogom a fejem)

Szóval egy ilyet szerintem bőven elég egy semlegessel elintézni - egyéb okból nem jött létre az üzlet. Kész, nem kell túlbonyolítani.

2010. okt. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En foleg eladni szoktam. Soha nem inditok 1 forintrol aukciot minimalar nelkul, mert annyiert nekem a postara sem merek elmenni. Meg sem hirdetek olyan dolgot, amiert 1-2 ezret nem lehet elkerni, az attol olcsobbakat inkabb elosztogatom ismerosoknek.

Mindent tokeletesen korbeirok, lemerek, szolok, ha van hiba. Soha semmi panasz nem volt meg a stilusomra, vagy az arumra.

Epp ezert mondom, hogy en nem hagynam annyiban a dolgot. Mar miert ne jarnal utana? Miert ne adnal negativot?

Ez az alap!

Ez nem csak neked fontos.

Ebbol le lehet szurni, hogy az elado megbizhatatlan es csalasra hajlamos. Lehet, hogy most neked csak nem hajlando eladni egy forintert portekat, lehet, hogy holnap valakinek 20ezer forint megfizetese utan nem fog postazni! Nem tudhatod, hogy ki milyen simlivel kezd. Es ha te most nem tudatod a leendo vasarlokkal, hogy ilyenre lehet szamitani, akkor mindenki vakon meg fog bizni benne, holott vaj van a fule mogott. Remelem ertitek.

DE!

Ne most adj negativot. Varj kicsit. Esetleg irj a vateranak, hogy kuldjenek felszolitast neki. Te is irhatsz meg egyszer roviden, tomoren, targyilagosan, vagy hivd fel, irj sms-t, kozold vele. Szoval az eselyt add meg, de ne szepitsd a tortenetet, gondolj a leendo vasarloira is, joguk van tudni, hogy kitol vasarolnak.

2010. okt. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!