Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nolen keresztnév fiúnak,...

Nolen keresztnév fiúnak, vélemények?

Figyelt kérdés
Modernes hangzása és kellemes csengése miatt, a Noel is tetszik de azt sokan adják.

2023. okt. 5. 19:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Nekem egyik se tetszik. Erősen c kategória mindkettő
2023. okt. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem tetszik, nem is értem, miért ilyen népszerű. Nekem ilyen fennhéjázóan hangzik.
2023. okt. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
40%
Imádom 🥰🥰🥰🥰🥰
2023. okt. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Szokatlan név, nem hallottam még. De nekem nincs bajom vele.
2023. okt. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon rossz
2023. okt. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%
Úristen... annyi gyönyörű magyar név van: Attila, Ákos, Gergely, Gábor, Barnabás, Benedek, Balázs és még sorolhatnám. Miért kell ilyen fura neveket adni??? Utcabeli első unokája Maxim 🤣 komolyan rosszul vagyok ettől,hogy a szülők azon versengenek ki ad idiótább nevet.
2023. okt. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Számomra borzasztó. Ráadásul szeretett unokatesóm kisfia Nolen, becézve Noli, Nolika. Nem tudok elmenni rajta, hogy 30évesen, hogy fog hangzani egy komoly férfiember ezzel a névvel.
2023. okt. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%

Nekem abszolút nem tetszik egyik se, de ha már a kettő közül muszáj választani, inkább a Noel.

A Nolen olyan, mintha összegyűlt volna a nyál a számban és nem tudnám kimondania a Noel nevet.

Ja és szerintem 4-6 év múlva minden osztályban lesz vagy kettő, akárhány ismerősöm szült fiút mostanában, mindnek Nolen lett a neve, de abszolút meg nem tudom érteni, hogy miért. Előző válaszok között van Maxim, na hát az is... az én ismerősöm az egyik gyereket Maximnak, a másikat Miliánnak nevezte el, hát azt hittem, viccel, mikor mondta.

Rengeteg szép férfinév van, nem kell annyira akarni hogy különös neve legyen a gyereknek, mert pont ettől válnak a furcsa nevek tucatnevekké.

2023. okt. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Egyik sem tetszik. Elnézést mindenkitől, akit esetleg megbántok ezzel, de itthon tipikus proli név mindkettő.
2023. okt. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%
Tucat, kb már Noel kategória, és nekem ellenszenves is Én a férfiasabb neveket szeretem, és egy Nolenben semmi férfias nincs.
2023. okt. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!