Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nolen keresztnév fiúnak,...

Nolen keresztnév fiúnak, vélemények?

Figyelt kérdés
Modernes hangzása és kellemes csengése miatt, a Noel is tetszik de azt sokan adják.

2023. okt. 5. 19:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
45%
Az én kisfiam Nolen, és ő még azelőtt kapta, hogy valóban tucat név lett. Engem egyáltalán nem érdekelt, hogy kinek tetszik és kinek nem. És igen, lehetett volna magyar neve, de ugye én is lehetnék unikornis is de nem vagyok :D (Ja és se romák nem vagyunk, se prolik)
2023. okt. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon sokan adják a Nolent is mostanság, nekem sem túl férfias, de nyilván a te gyereked, olyan nevet adsz neki, amilyet szeretnél.
2023. okt. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
77%
Borzasztó, akkor már inkább a Noel, akármilyen népszerű is. A hangzása nem "modernes", hanem fellengzős, rongyrázó, a kellemes csengése meg... hát, maradjunk annyiban, hogy lányos.
2023. okt. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
82%
A Nolent is sokan adják. Azért modern a hangzása, mert divatnév. Egyből ordít róla, hogy celebmajmolás, először valami celebecske adta a különleges kis hópelyhének. De ha tetszik, add.
2023. okt. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem férfias. Múltkor a játszón kiabált egy anyuka hogy nem szabad Nolenke. Elsőre azt hittem, egy Lenke nevű kislánynak szól, hogy No, nem szabad... utána láttam hogy kisfiú.
2023. okt. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem menő, tetszik. Szerintem férfias hangzása van, ami szintén jó; csak Ne becézzétek, mert a Noli, Nolcsi borzalmas. Max Lenny/(Leni kiejtve), de magyar környezetben az valahogy túl fura, úgyhogy úgy sem becézném. Becézetlenül király
2023. okt. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
66%
16os, magyar környezetben nem kevésbé fura a Nolen mint a Leni:-D Tipikus panel játszótéri gyereknév. Itt nem a panelban lakókat akarom megsérteni, én is ott lakok.
2023. okt. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
64%
Nolen mellé ajánlok egy második keresztnevet: Kriszofer...
2023. okt. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Christopher Nolan valami Betmenes csávó. :) Vagy forgatókönyvet írt, vagy rendezte, vagy játszott benne. :):)
2023. okt. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!