Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bölcsis beszoktatás mindig ilyen?

Bölcsis beszoktatás mindig ilyen?

Figyelt kérdés
Beszoktatás alatt teljesen egyedül hagyták, hogy sírjon, úgyis megszokja. Senki nem vigasztalta, senki nem ment oda hozzá. Természetesen ezt utólag tudtam meg. Tennél panaszt?
2023. okt. 16. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

"Bölcsis beszoktatás mindig ilyen?"

. Nem, természetesen nincs két ugyanolyan beszoktatás.

Sokat nem írtál, úgyhogy többet nehéz mondani.


"Természetesen ezt utólag tudtam meg."

. Honnan, és pontosan mit tudtál meg?


"Tennél panaszt?"

. Nem, idáig nem süllyednék.

2023. okt. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy első külön töltött időben bevitték tőlem a szobába. Ott lerakták és egyedül az ágy alá bújva sírt végig. Kb fél óra elteltével bementem hozzá a nevelők kérése ellenére és láttam meg ezt. Bevallották, hogy egy nevelő sem ment oda hozzá egész végig. Én ezt embertelenségnek gondolom.
2023. okt. 16. 10:16
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Szegény!Én tuti kiverném a balhét.Nálunk oviban a sírós gyerekek(2van) ott ülnek az óvónéni ölébe.
2023. okt. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem ilyen. Nálunk a beszokós és a reggel sírós gyerekekre is extrán odafigyelnek, valaki mindig van mellettük, próbálja elterelni a figyelmüket, stb.

Nálam biztos kiverte volna a biztit, ha egy fél óra alatt senki mégcsak rá sem néz a síró gyerekemre. És nem azért, mert az én gyerekem. Máséval szemben sem elfogadható.

2023. okt. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
Hálát adok az égnek hogy nem kell bölcsibe adni a gyerekem...nem egy ilyen történetet hallottam már,és sokszor magán bölcsiben is. 😐
2023. okt. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a gondozó ölében ült a sírós beszokós, amíg meg nem nyugodott. Sőt, már mikor mondta anyukának, hogy lassan koszonjon el, már ott is volt a gondozó 5 centire, hogy őt ölelje, mikor elmegy az anyja.
2023. okt. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabadna ilyennek lennie a beszoktatasnak es a hozzaallasnak. Ezt egész nyugodtan lehet jelezni az intézmény vezetőnek, es ez nem panaszkodas. Egész egyszerűen jelzed azt, hogy ez neked nem oké. Ő adott esetben tud beszélni a kisgyermek nevelovel. Ha ott falakba ütközöl, akkor intézményt kell váltani (ha erre van lehetőség).
2023. okt. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Falakba ütköztem az intézményvezetőnél és bölcsit fogunk váltani. Viszont arra gondoltam, hogy még tovább megyek, mert ezt nem hagyhatom a többi gyerek érdekében sem.
2023. okt. 18. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!