Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megtennéd a pároddal ilyen...

Megtennéd a pároddal ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Én szeretnék gyereket, de ő csak azért nem, mert nehéz eltartani...


Részemről amugy nincsenek pénzügyi gondjaink, csak neki nagyok az igényei.


Szóval arra gondoltam,h abba hagyom a fogamzásgátló szedését a tutta nélkül és akkor lehet gyerekünk.


Mert amúgy meg nagyon unalmas az élet az anyjánál és semmi élet célja, de szeretem őt.


Tudom nagyon mocskos dolog, de most akkor éljek unalmas életet mellette? Mert nem akarom elhagyni.


És tudom,h ő is szeretne csak ugye a kényelmes, nyugis élet az neki tetszik.


2023. okt. 22. 17:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Rengeteg férfi van stabil egzisztenciával, aki normális párt keres családot alapítani. Nem értem miért maradsz egy csóró lúzerral akivel semmiben nem egyeznek az elképzeléseitek a jövőről.
2023. okt. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
89%
Szegény csávó.
2023. okt. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a célod hogy egyedülálló anyuka legyél, akkor hajrá!
2023. okt. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem megoldás. Meg az sem, hogy esetleg kifutsz mellette az időből. Hány évesek vagytok?
2023. okt. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Ez nagyon nagy mocsokság, én meggyűlölnélek, egy gyerek óriási nagy felelősség, és ami a legfontosabb, hogy ez két ember döntése, nem egy emberé. Ha nem egyeztek ebben, akkor szét kell menni, nem egymás életét kell keseríteni.
2023. okt. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%

Egy ilyen után ott is hagynálak.

Ezt meg nőként írom.

2023. okt. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudok erre válaszolni, mert nagyon más szint vagyok, mint ti.


Aki azért nem akar gyermeket, mert nehéz eltartani, az még nem áll készen rá. Nincs olyan, hogy nehéz eltartani, ha a matek megvan és kijöttök. Ez szimpla felelősség hárítás, önismerethiány, és mint ilyen, nem áll készen a gyermekre.


Te sem, mert nem azért szeretnél gyermeket, hogy a szereteteddel és az értékeiddel megáldj valakit, akire évtizedekig vigyázol, hanem, mert "most akkor éljek unalmas életet mellette".


Te sem állsz készen a szülőségre. Adjatok magatoknak egy évet, ahol heti rendszerességgel beszélgettek erről.

2023. okt. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Az a gond,h nem lehet vele erről beszélni. Mindig azt mondja h nem tudja. Mert amugy akar, csak akkot kevesebbet tud magára költeni. És el is kell költözni az anyjától.


Meg az h egyedüli anya leszek az sem hátrány nekem. Így is én tartom el őt is, az anyámnak is adok a fizumból és magamra is költök. Szóval én jól kijovok a fizumból.


És tudom h nem fog elhagyni a gyerek miatt, hisz így is én tartom el őt és nélkülem heti 1x enne.


Összeségében akkor akar gyereket csak nem áll rá készen. Én meg 3 év múlva már nem akarok szülni.


Bele tud rázódni, mert nem buta ember

2023. okt. 22. 18:19
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Most abba ne is menjünk bele, hogy valaki csak azért szülne, hogy ne legyen unalmas az élete, az ilyenek gyerekei jönnek ide kérdezgetni, hogy miért rühell engem anyám/apám... na mindegy.


Kérdező, a praktikus problémáknál maradva: az meg van, hogyha szülsz, akkor nem fogsz fizetést kapni, amiből majd jól kijössz? És az, hogy téged gyerekestől bármikor elküldhet ha nem a tiéd a lakás/ház (anyjáé, gondolom)? És ha nem vagytok férj/feleség - gondolom nem, ha nem férjként, hanem párként hivatkozol rá - akkor ha nem ismeri el az apaságot, mehetsz pereskedni, hogy kapj gyerektartást? Tehát ha teherbe esel és kirak holnap, akkor mi a terved?


Nem hiszem el, hogy ennyire ostoba nők léteznek, komolyan, vagy csak troll vagy... 45N

2023. okt. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
95%
De akkor miért nem olyan férfit keresel, aki akar, meg akinek van egzisztenciája, miért kell azt a szerencsétlen, ruppótlan férfit erre kényszeríteni? Azt írtad hogy nélküled egy héten egyszer enne, szóval valószínűleg van elég baja gyerek nélkül is.
2023. okt. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!