Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miert van manapsag ennyi...

Miert van manapsag ennyi szulo, aki visszacsinalna a gyerekvallalast (megbanta)?

Figyelt kérdés
Itt is egy csomo kerdes van, hogy ki bamta meg meg ki nem, es sok olyan valasz erkezik ra hogy ha ujrakezdhetne egy sem lenne meg ilyenek.
2023. okt. 22. 20:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

#19

Pffff dehogynem lehet kikészülni.

Nem mindenki méri fel a teherbírását jól vagy csak nem foglalkozik vele, mert kettő gyerek KELLLLLLLL és kész.

Hány olyat olvastam baba mama csoportokban, hogy nem alszanak, fáradtak, minden bajuk van de kell a második gyerek és reménykednek, hogy a második baba nyugodt lesz és nem szívják meg rendesen.


Az ikreseket hagyjuk ki szerintem mert ők teljesen más kategória, ők nem választották ezt az életet. Nekik ez van, túlélnek és ha mákjuk van, akkor a teherbírásuk is van akkora, ahány gyerek jött.

2023. okt. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Nagyon idegesítő vagy.

Elolvastam a valaszaidat és nyomban megemelkedett a vérnyomásom.


Hát 2 gyerek mellett azért még nem hiszem, hogy ki lehet készülni, esetleg ha extra igényű, nehéz eset a gyerek,


Pedig de ki lehet készülni.

Próbáld ki majd...


szerintem azért éli meg sok nő nyűgnek és tehernek az anyaságot, mert csak ebben a szerepben tudnak helytállni, nincs hobbijuk, amit szeretnek csinálni, nincs idejük a férjükre, a szexre


Szerintem még ennek rohadtul semmi köze ahhoz,hogy ha egy anya kívan és netán nyűgnek érzi az anyaságot.


Ne beszélj valótlanságokat.

Amúgy neked nincsenek barátaid??

2023. okt. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

#22

Neked van gyereked?

2023. okt. 29. 12:14
 24/25 A kérdező kommentje:

"Mindenkinek fel kell mérni a saját teherbírását."


Pontosan, ezért nem értem, hogy akik már 2 gyerekkel sem bírnak, minek vállalnak 3. gyereket.

2023. okt. 29. 12:15
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
23 igen van gyerekem kettő,nem problémás egyik sem,de képzeld el pl ma már százszor néztem fel az égre és hívtam a jó istent,hogy tegyen rendet köztük,vagy vigyen el vakációra egy kicsit...és még csak fel egy van
2023. okt. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!