Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » GYES-t csak személyesen lehet...

GYES-t csak személyesen lehet igényelni, vagy postai úton is megy?

Figyelt kérdés
2 éves a fiam, másik városba kellene a MÁK-hoz utaznom, Veszprémbe. Postán másolatokat elfogadnak az igénylőlappal együtt?
2010. okt. 19. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Postán is intézheted, nem kell személyesen bemenned. Viszont a születési anyakönyvi kivonatból az eredeti kell! A többi papírból elég, ha a másolatot küldöd. Add fel ajánlva, így nyomon tudod követni a levés útját és biztosan nem fog elkeveredni! én is így intéztem, emiatt nem utazgattam.. [link]

Ja! Nagyon figyelj, hogy minden szükséges papírt elküldj és ahol kell, mindenhol ott legyen az aláírásod, mert ha bármi hiányzik, csúszik az ügyintézés!!!!

2010. okt. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia. Én is postán adtam le,én másolatot küldtem mindenből,a születési anyakönyvi kivonatból is.Kb 2-3hét múlva jött a határozat,hogy okt.28-tól gyesen leszek..

üdv

2010. okt. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. okt. 19. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!