Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A GYES-hez a kérelmet személye...

A GYES-hez a kérelmet személyesen kell bevinni, vagy lehet postán is?

Figyelt kérdés
De ha jól tudom kell hozzá az születési ak. kiv, meg hasonlók. Akkor viszont gondolom személyesen célszerűbb.
2011. jan. 31. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan postázhatod, minden vackot másolj le és mellékeld a kérelemhez.
2011. jan. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én minent postán intéztem, az iratok másolata kell csak.
2011. jan. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én postán küldtem be,csak mellékeltem hozzá minden olyan okmány fénymásolatát,ami szükséges volt.Az államkincstár honlapján,ahol le lehet tölteni hozzá a kitöltendő adatlapot azt is leírják,mit kell hozzá mellékelni.
2011. jan. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mármint a másolatot mellékeld.
2011. jan. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindig mindent jobb személyesen, mert 90%, hogy valami hiba is van a kitöltésben-azt ott megmutatják, javítod, és nincs gond. De lehet postán is..
2011. jan. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"90%, hogy valami hiba is van a kitöltésben"

Egy nyomtatvány kitöltésének 8 általánossal is mennie kell. Még sose küldtek vissza egy papirt se, hogy rosszul tölöttem ki...

2011. jan. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!