Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vélemények az AR tápszerről?...

Vélemények az AR tápszerről? (Milupa Milumil AR)

Figyelt kérdés
Nektek csökkent a bukás az AR tápitól? Nektek is sokkal sűrűbb volt a sima tápszernél? Nem volt gond a kakival? Köszi a válaszokat! :)
2010. okt. 19. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:

csökkent a bukás, igen sűrűbb volt (ennek ez a lényege, nehezebben jön így vissza)!

a kakinál csak 1 hétig volt gond(hőmérővel segítettem neki) utána semmi gond nem volt vele..

Kisfiunknak 4 hónapos korától adtuk 17 hónapos koráig. Éjszaka 1x ivott , de mást nem volt hajlandó meginni, hát de nem baj az :)

2010. okt. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
első vagyok megint: mármint olyan 13 hós korától ivott éjszaka 1x, addig azért többször.
2010. okt. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem pár hetes volt a lányom mikor már ezt kapta volt h bukott ettől is de akkor szűnt meg teljesen mikor elkezdtük a hozzátáplálást(4 hó).Amugy nagyon szereti teljesen rá van kattanva.de most már csak reggel és este kap.Jaaa kakival ez első héten volt ugymond gond megfogta neki de utana semmi.nekünk bevált....
2010. okt. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1 hetes korától kapta.

Igen, jelentősen csökkent, alig jött vissza belőle a tápszer.

Sokkal sűrübb az AR a sima tápszernél, pont ez a lényege, hogy mivel sűrűbb, nehezen jön vissza.

Kakilni naponta tudott.


Most 10 hósan is azt kapja, mert annyira feltankoltam belőle... De néha most meg azért jön vissza egy kevéske, mert annyit kepeszt..

2010. okt. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!