Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamak, anyukak! Mondtatok-e...

Kismamak, anyukak! Mondtatok-e mar olyat a pocaklakonak, esetleg a mar megszuletett babatoknak, hogy nem szeretitek oket, utaljatok, gyulolitek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 15:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
8%
milyen hasznos kis dolog lett volna a fogamzásgátlás látod.
2010. okt. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hát... én is 20 éves voltam, amikor terhes voltam (pont a hónap végén lesz a szülinapja a kisfiamnak), egyedül maradtam terhesen, de ilyet még csak nem is gondoltam sosem.

Figyelj, engem is csesztettek olykor, de azért neked most biztosnak kell lenni magadban!

Amúgy nem kötekedni akarok, de én is a szüleimmel laktam még terhesen, ők is cigiztek a konyhában (de amúgy mégis hol cigizzenek), és nem vártam tőlük, hogy ezt miattam felfüggesszék, hiszen nem a szobámban csinálták, és amúgy is, ebben a helyzetben én voltam az, akinek alkalmazkodni kellett.

2010. okt. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Lassan közeledik a szülés ideje, sztem amiatt is tört rád a depi. Próbálj meg csak magatokra koncentrálni. Ezek sablonos szavak de nagyon igazak. Annak a kisbabának csak te vagy! ...és ahogy látom neked is csak ő van egyelőre! Gondolj arra, ha megszületik, ott lesz az a csepp élet, akinek RÁD van szüksége. Nincs vhol a környéken vmi klub, vagy esetleg kisgyerekes anyuka, aki megérti a problémád és normálisan el lehet vele beszélgetni? A párod? Tényleg ennyire lehetetlen vele beszélni? Bár aki alapból ilyen, azzal sztem felesleges.
2010. okt. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 19 évesen szültem nekem is irhatsz privit ha gondolod hátha azzal is könnyeb lesz!

2010. okt. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szia énis 20 évesen szültem!most vagyok 21 babám 6hós!ha gondolod írj privit!énis ilyen depis voltam sajnos!csak más okokból!most minden oké!írj bátran!
2010. okt. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nagyon bunkók lehetnek ha így bántak egy terhes nővel! Saját magukról állítják ki a szegénységi bizonyítványt! Én nagyon szégyelném magamat a helyükben. Ennél még talántaz is jobb lenne ha otthagynád őket. De nem biztos.
2012. aug. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!