Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesség bejelentése nem túl...

Terhesség bejelentése nem túl támogató rokonoknak?

Figyelt kérdés
9 hetes terhes vagyok, idővel szeretném bejelenteni az összes rokonomnak kb a fele tudja már, de van a másik fele, akikről tudom, hogy nem örülnek majd neki, talán meg lebeszélni is megpróbálnak, de azért illene elmondani, na nekik, hogyan kéne előadni

2023. okt. 30. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy csak akkor mondanám el, amikor már látszik, hogy terhes vagyok, előtte semmiképpen sem.

A jó fej rokonoknak hogy mondtad el?

2023. okt. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én az ilyen rokonnal el sem mondtam. Nincs szükségem ilyenekre,őt jelentsem be nekik?
2023. okt. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
*őt=mit
2023. okt. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ezt fűnek-fának bejeleteni!


Nálunk anyukám is kérdezte, hogy biztos meg akarom-e tartani, a párom anyja meg egyenesen nekem esett, hogy miért nem szóltam időben a fiának (együtt csináltuk a tesztet....), mert akkor még el lehetett volna vetetni, meg miért nem szedek gyógyszert...

2023. okt. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Minek elmondani?
2023. okt. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azoknak mondtam el akikkel jóban vagyunk. Minek ez mindenkinek bejelenteni. Ha ilyen ahogy leírod úgysem jártok össze.
2023. okt. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hát pont az a baj, hogy összejárunk, meg nem vagyunk rossz viszonyba, a nagyszülőkről van szó. Csak nekik azzal lenne a bajuk, hogy fiatal vagyok és még tanulnom kéne meg dolgozni.
2023. okt. 31. 11:48
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szülők már tudják, és ők támogatnak, akkor én úgy csinálnám, hogy olyankor mondom el a nagyszülőknek, amikor a szülők is jelen vannak, és adott esetben hangot is adnak a támogatásuknak.
2023. okt. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hamarosan szülők lesztek, akiknek nem csak magukért, hanem a gyerekükért is ki kell állnia. Az írásodból elég hatarozatlan vagy , lehet valóban korai a gyerek. Tessék felnőni és ha ők elmondják a véleményüket akkor te leállítod őket, hisz felnőtt vagy. Gondolom nem szorulsz a támogatásukra, akkor ne szóljanak bele.
2023. okt. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!