Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire vagy támogató ezen...

Mennyire vagy támogató ezen az oldalon? Miért érzed/érezted szükségét már, hogy egy anyuka torkának ugorj virtuálisan? Hányszor fordul elő?

Figyelt kérdés
2022. szept. 16. 18:55
A kérdező szavazást indított:
10 - legtámogatóbb
9
8
7
6
5
4
3
2
1 - nem támogatok senkit, mindenkit leszólok, beszólok mindenkinek
29 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Az egyesre kellene mennie az összes szavazatnak, és a gyakoriságra a mindennap többször-t válaszolni. Úgy lenne reális.
2022. szept. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Én a 3-masra tettem. Régen mindenkit támadtam, kérdéstől függetlenül álltam bele a kérdezőbe sokszor. Nem tudom, talán frusztráltság, önbizalomhiány miatt? Nem jöttek a pozitív megerősítések. Most 9-10-esre tenném, de mivel nagyon bunkó és undok hozzászólásokat írtam előtte, így 3-masra tettem, úgy fair. Az egyesnek igaza van.
2022. szept. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Mivel ez a kérdés a gyerek kategbe szól, így 90% írhatná magát 0-nak.
2022. szept. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
8-ra szavaztam. Nem válaszolok itt túl gyakran, de amikor igen, akkor alapvetően támogató vagyok. Viszont volt pár kivétel. Az ilyen "1 hetes terhes vagyok, véletlenül csapvizet ittam. Lesz valami baja a babámnak?" típusú kérdezőkkel nem voltam mindig türelmes.
2022. szept. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
7-re tettem magam. Sokszor ha érzem, hogy felhúz egy kérdés, gyorsan bezárom. De nem mindig bírom ki. Azokkal nem tudok türelmes lenni, akik ostobaságból a gyereküknek okoznak kárt és itt értetlenkednek. A buta terhesekkel én megértő szoktam lenni szerintem.
2022. szept. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Alapvetően támogató vagyok, csak úgy nem szoktam nekimenni senkinek anyaság témakörben, sem a hétköznapi életben sem itt nem kommentálom más döntéseit, akkor sem ha magamban más állásponton vagyok. Itt kifejezetten akkor állok csak bele valakibe ha égbekiáltó marhaságot ír vagy belémköt, egyéb esetekben maximum felhúzom a szemöldökömet ha valami érdekeset olvasok.
2022. szept. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindig probalok segíteni, hiszen a való életben is a segítő szakmában dolgozom... Ilyen a személyiségem.
2022. szept. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5-re tettem magam, nem azért vagyok itt, hogy érzelmileg támogassak mindenkit, hanem hasznos válaszokat igyekszem adni. Általában nem alázom, nem szidom a másikat, igyekszem logikai alapon megközelíteni a dolgokat, de nekem is van, hogy a válasz mellé nem sikerül megőriznem a türelmem.


Viszont ez általában másik válaszra való reflektálásnál látszik, kérdezők ritkán borítanak ki. Nem is válaszolok mindegyik kérdésre, csak azokra, amik alatt megosztó kommentek vannak(és/vagy nem kapott hasznos, vagy legalább az én véleményemet is tükröző választ).


Nem hiszem, hogy ez egy érzelmileg támogató oldal, inkább ismeretterjesztő kategória, legalábbis arra van kitalálva, nem arra, hogy megveregessük ismeretlenek hátát. Egy-kettő kérdező van, akivel néha nagyon együtt tudok érezni, akik szimpatikusak, de ott sem látszik mindig a válaszaimon.

2022. szept. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha gügyögést olvasok, cicilli, babásodás, pocak lakó, stb., akkor nem leszek támogató.
2022. szept. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!