Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Többgyermekes anyukák! Ugye,...

Többgyermekes anyukák! Ugye, hogy nem mindegyik gyereketek egyformán szép?

Figyelt kérdés
Itt valaki feltette azt a kérdést, hogy mindenkinek a saját gyermeke-e a legszebb. Erre persze egyértelmü a válasz, de mivan ha a saját gyermekeitek közül kellene megmondani? Mert szerintem ott igenis lehet rangsort felállítani. Én pl. szebb vagyok a húgomnál és anyám is így látja. Ti hogy gondoljátok a saját gyermekeitekröl? Jó sok választ kérek! Nincs jó vagy rossz, csak kíváncsi vagyok.:)
2010. okt. 19. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én "még" 1 gyerekes vagyok vagy két hétig de szerintem minden gyerekben a szülő/anya mást lát szépnek. Máshogy látja szépnek.
2010. okt. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem mindhárom szép és mindhárom legszebb.....
2010. okt. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Így van, ahogy az első írta! Nekem 4 gyerekem van és bizony mindegyik másképp szép. (2 fiú, 2 lány) Az egyiknek gyönyörű a szeme, a másiknak az arca, a harmadiknak a kisugárzása, mosolya és így sorolhatnám. Hogy melyikük a legszebb? Igazán nem tudom... talán a legkisebb, de ő még csak 2 éves, a másik 3 meg már felnőtt (18 éves a nagy fiam) vagy kamasz.
2010. okt. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Nekem gyönyörű a fiam, szőke, kékszemű, mosolygós, a fejére lapul a haja és fehér börű.

És született egy öccse, aki szintén szőke, de égnek áll minden szál haja, barna szemű és barnább a bőre- na ő gyönyörű csak igazán, a szőke hajhoz a sötét szemei.

2010. okt. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Ket fiam van, sok hasonlo vonasuk van, de rengeteg kulonbozo.

Mindketto szoke, de a nagyoobbik aranyszoke, a pici haja mint a tejfel.

A nagyobbik barna szemu, barnas boru, a kicsi kek szemu, hofeher boru.

Mindketto gyonyoru (nekem), nem tudom megmondani, hogy melyik szebb.

2010. okt. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
dejó!:) örülök, hogy mindegyikükben meglátjátok a szépet :D írjatok még!
2010. okt. 19. 16:41
 7/9 anonim ***** válasza:
2 lányom és egy fiam van. A nagylány teljesen más külsőre, mint a másodszülött lányom és a fiam, a 2 kisebb nagyon-nagyon hasonlít egymásra. Általában őket többet is dicsérgetik, holott szerintem ugyanolyan szép mindhárom.
2010. okt. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy lányom és egy fiam van!

A lányomnak barnászöld szeme van szöke haja mint lány gyönyörü.Igaz sokan mondják milyen sovány de többen vannak akik felkiáltanak hogy milyen szép arányos és én is inkább arányosnak mint soványnak mondanám.

Fiam kék szemü szöke haju mint a növére de ő mégis máshogy szép.

Nálam nincs külömbség közöttük mindkettöt ugyan olyan szépnek látom.

Bocs ha kusza lett remélem kitudod bogozni.

2010. okt. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk külsőségekben óriási különbségek vannak. Egy lány - természetesn ő a legszebb.

Két fiú: az egyik nagyon helyes, a másik a legkevésbé sem. Viszont én tudom, amit tudok, aki a helyes srácot választja majd, bizony az jár SOKKAL rosszabbul, ha értitek, mire gondolok :-))

2010. okt. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!