Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Megéri feláldoz...

Mit gondoltok? Megéri feláldozni a szép testet egy gyerekért?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 20:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
ezt neked kell eldönteni, de ha számodra ez kérdés, akkor már nem jól kezdődik...
2011. okt. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%

Már aki feláldozza...én szüléskor felhíztam 58 kilóról 82-re, és szoptatás alatt sem fogytam, hanem rakódott rám még kicsi. Fiam abbahagyta a szopit, én sportolni kezdtem és odafigyeltem, mit eszem, és most ugyanúgy nézek ki, mint terhesség előtt. Csak annyi, hogy a karom a gyerek emelgetésétől izmosabb lett :))

Szülés után, pláne szoptatás után is oda lehet figyelni, mit eszel, nem törvényszerű hogy minden anyuka "tyúkanyó alkatot" öltsön. Ez azoknál van így, akik nem figyelnek oda, hogyan élnek. Ez persze nem feltétlenül baj, de aki vissza akarja hozni a formáját és tesz is érte (azaz nem koplal négy napig, ötödiken éhségében feleszik egy fél disznót), ott nem lesz gond, ettől ne félj!

2011. okt. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Igen, a szép test múlandó, és egyszer ott állsz öregen, szottyadtan egyedül.
2011. okt. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Joyce ***** válasza:
85%
Szerintem azzal, hogy gyermeket vàllalsz nem a tested kell felàldozni....elnèzèst, a szèp tested... Egyèbkènt, szerintem ez mindenkinèl màs, èn szülès elött is 54 kilo voltam , meg most is annyi vagyok.De az egyik baràtnöm modellkedett màr 5 ève,neki tènyleg jò alakja volt, ö most 80 kilo, DE boldog, ès szerintem csak az a lènyeg.
2011. okt. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy ha valaki így indul neki a gyerekvállalásnak, akkor annak nem való gyerek!

Inkább vegyen magának egy kutyát!

2011. okt. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
63%

Megmondom őszintén, mélyen elítéltem azokat, akik ebben egyáltalán gondolkodnak. Mert milyen kérdés ez? Az ilyen inkább ne szüljön....

Én 180 cm vagyok, gyerek előtt 65 kg, most meg.....:( rá sem állok a mérlegre, legutóbb (kb. 2 hónapja) 98 kg voltam. Akkor tehát 2 hónapos volt a babám, most 4 hónapos. Úgy érzem, pár kiló ment le azóta, de nem mértem, a ruhákon tapasztalom...


Persze nem azt mondom, hogy nem érte meg, mert ezt nem lehet ebben mérni, de sajnos komolyan elgondolkodtam, hogy ha így haladok, kb. 2 év tuti kell, hogy legyen egy elfogadható alakom ismét...a férjem pedig akkorra tervezi a 2. kisbabát és tudod, így belegondoltam, akkor meddig is leszek bálna???!


Szóval ezt csak az tudja, aki megéli. Én sem gondoltam, hogy ilyen problémát fog ez nekem okozni. De sz*r, amikor lehajolok, vagy mozognék vmit és útban van vmi kinövés (a hájam!!) rajtam, szörnyű:(((


Szerencsére egyébként ez a legnagyobb problémám, és hál'Istennek csak engem zavar. A gyerekem egészséges és szépen fejlődő, kiegyensúlyozott, nyugodt baba, a férjem szeret engem és boldogok vagyunk....de azért nem tud nem érdekelni a testem.

2011. okt. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem törvényszerű megcsúnyulni a gyermekvállalás miatt!
2011. okt. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Sokan vannak, akik szülés után úgymond "megszűnnek nőnek lenni", nem érdekli már őket a külsejük. De ez mindig EGYÉNI döntés, sosem törvényszerű! Ha valaki odafigyel magára, bármilyen túlsúly lemegy. És nem koplalás kell hozzá, meg turbó fitness, hanem rohadt nagy akaraterő.


Ha valaki nem érzi, hogy kell neki, hogy csinos legyen, nincs azzal sem baj, ő döntése, már más kapott elsőbbséget, másodlagosságot, harmadlagosságot, stb.-t az életében. A külső csak sokadlagos nekik, ha egyáltalán számít. Nem vagyunk egyformák. Én szeretek csinos lenni, nekem fontos volt, hogy visszafogyjak. De azt is megértem, ha valakinek esetleg nem.

2011. okt. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%

Az en lanyom 2,5 eves. Terhesen felszedtem 18 kilot, de mar 2 honap utan nem volt rajtam egy deka sem. A szoptatas abbahagyasa utan, most sokkal sovanyabb vagyok es fiatalabbnak latszom a koromnal (29 vagyok)

En szemely szerint sokkal jobban nezek ki, mint a gyerekszules elott (bar elotte is megbamultak az utcan, most meg jobban)

A mellem viszont mar nem olyan, mint elotte volt. De "megerte felaldozni a szep testet" Sot, a masodik gyerekem tervezem.


Valoszinuleg nagyon fiatal lehetsz kerdezo.

2011. okt. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Nem kell felaldozni.

Ha neked ugy van jo tested, hogy egyaltalan nem foglalkozol vele es nem fektetsz bele energiat, akkor nem kell a gyerekvallalas okozta deformalodas miatt agodni, mert siman az ido is el fogja ronditani a testedet 5-10 even belul.


Ha viszont teszel is azert, hogy jol nezz

2011. okt. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!