Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Így jártunk,komolyan?Aki már...

Így jártunk,komolyan?Aki már nem vállal gyereket, de nincs is saját háza vagy majd nagyobbat szeretne nem kap már 3 %os kamattámogatott hitelt?

Figyelt kérdés
Úton a 2. Baba. A kis lakásunkat lecserélnék idővel egy kis kertes házra. Tök igazságtalan! Ezek mekkora farkak már???

#lakáscsere #Kamattámogattás
2023. nov. 2. 05:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Hja. Egyáltalán nem kellene senkinek semmi támogatást adni. Mekkora farkak már, hogy az egyedülálló nem kap semmit.
2023. nov. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%

Ez ilyen.

Ebben az országban ne keress igazságot.

2023. nov. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Hja, az még hogy járt, aki minden szar előtt szült..

Ez van. Ráadásul tovább hajtja feljebb az árakat ez az új szar, közben a fizetés nem nő ilyen ütemben.

2023. nov. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk se csok, se babaváró, se kamattámogatott hitel, se saját lakás. 1 gyerekre kapnánk 600e-et, egy szaros panel meg 25-30 milla. Ti még sokkal jobban álltok, gondolom minimum a babaváró bezsebelve.
2023. nov. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Úgy van kitalálva, hogy lehessen a választásoknál emlegetni, milyen jó fejek, közben pedig ne kerüljön nekik pénzbe.
2023. nov. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%

1.Ne pénzért vállalj gyereket


2.két ember( pár, házaspár) sokkal könnyebben össze tud spórolni lakásra,mivel két fizetésük van,közös kasszán vannak,mint egy egyedülálló


3.Az egyedülálló mint én semmilyen támogatást nem kap,viszont az egekben az ingatlan árak.


4.Akik itt panaszkodhatnak azok az egyedülállók,gyermektelenek


5.Az összes "családtámogatást" el kellene törölni

2023. nov. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Ezek a hitelek, ingyen pénzek arra vannak kitalálva hogy szaporodj. Ha nem vállalsz már több gyereket akkor nem jár a szaparodási pénz. Nem Róbert bácsi az állam, nem jófejségből osztogatja ezeket. Hanem hogy jól mutasson a statisztikában a gyarapodás.
2023. nov. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ösztönözni akarják a gyerekvállalást, nem jutalmazni azt akinek már van.
2023. nov. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Dehogy, ezek a hitelek nem a gyerekvállalás ösztönzésére vannak, ez csak duma. Mióta létezik már csok, es semmit nem számít demografiailag, sőt, még csökkent is a születésszám. Ezek a pénzek az építőiparnak vannak, hogy valahogy fenn bírják tartani es ne dőljön be úgy, ahogy van, hiszen a csokkal meg az áfakedvezménnyel durvan felhizlalták, most ha az bedőlne, az nagyon rossz fenyt vetne a kormanyra. Nyugi. A kormany leszarja a csaladokat.
2023. nov. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Ez nem ingyen pénz lett volna, csak kedvezőbb hitel. Jövőre terveztük volna a házat, spórolunk gyűjtünk. Igen babaváró bezsebelve amiből a szaros panel hitel lett kifizetve. Ami szintén egy kedvezőbb hitel.

Régen nem volt semmilyen támogatás? Biztos nem ilyen árak voltak.

Nem olyan régen én is egyedülálló voltam,gyerek nélkül. Igen az is gusztustalan volt,hogy kb mindent csak elvettek. Kb büntetik a gyermekteleneket,azt aki idősebben szül. Szerintem is gusztustalan, de gondoltam kihasználom ha már van ilyen. NEM PÉNZÉRT vállalok és vállaltam gyereket,akkor lenne még vagy 2

2023. nov. 2. 08:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!