Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, ha egy AC Milan...

Nagyon gáz, ha egy AC Milan fanatikus focidrukker, a fiának a Milán nevet adja?

Figyelt kérdés

2023. nov. 5. 00:25
A kérdező szavazást indított:
Nagyon gáz.
Annyira nem cink, de eléggé neveséges.
Nem ciki.
30 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
A Milán gyakori név, aki nem focirajongó nem is tudja ki a fityfene akit írsz(én sem tudom)
2023. nov. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem van durvább is... (pl. a Fradika ugye 😀)

Ha Mr. Hiltonról kiderülne, hogy nagy Paris Saint Germain rajongó, akkor változna a véleményed róla vagy a lányáról? :)

Tényleg az a szerencsés a Milánban, hogy nem ordít róla az elnevezés oka.

Én debreceniként Lokinak viszont már nem hívnám a gyerekemet, pedig nyilván nem a focicsapatból ered a név hivatalosan, mégis mindenki ahhoz kötné errefelé :)

2023. nov. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Csak ne verd nagydobra és akkor nincs vele gond.
2023. nov. 5. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Akkor nem ciki, ha nem derül ki a névadas oka... mondjuk én nem örülnék neki, ha emiatt lenne elnevezve a gyerek, de akkor sem, ha én kapnám ezt a nevet ezen okból.
2023. nov. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jobb mint a Vasas :)
2023. nov. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Mivel a legtöbb Milán nevű fiút feltehetően nem a focicsapat után nevezik el, szerintem nem az.

Amúgy is, ha anyuka adhatja kedvenc színésze, szappanoperakaraktere, könyvhőse, színésznő gyereke után a nevet, ez mennyivel rosszabb?

2023. nov. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Én pont ismerek egy családot, ahol apuka kedvence utn Milán lesz a kisfiú.. ha nekik tetszik, engem nem zavar.
2023. nov. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem gáz, mivel a Milán elfogadott, nem is túlontúl különc fiúnév. Más esetben, ha valami különc név lenne, gáz lenne, de így nem, azt meg nem kell feltétlenül mesélgetni, hogy miért lett ez a gyerek neve, de amúgy akkor sem túl ciki sztori szerintem. Főleg fiúgyereknél, aki feltehetőleg akár szeretni is fogja majd a focit, ha a szülő ekkora drukker. .)
2023. nov. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem lenne feltűnő,hogy focicsapat után kapta a nevét; jó név. amúgy,Miló-nak becézném, ha becézném; de az sem feltétlenül szükséges. Amúgy,ha a focicsapattól függetlenül is tetszik a név, tehát,csak onnan vetted az ötletet,az is nagyon jó.
nov. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem az a kérdés, hogy a Milan név jó-e vagy sem.

Ki az, aki örülne neki, hogy a nem túl iskolázott szülei sekélyes gondolkozása miatt, ilyen módon választott nevet kapjon?

dec. 2. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!