Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül és hol találhat...

Mennyibe kerül és hol találhatnék olyan embert aki segíteni tud?

Figyelt kérdés

Olyan megbízható és szimpatikus embert szeretnék találni aki mondjuk hetiu 2szer tud nekem segíteni pár órában,akár gyerekkel játszani akár takarításban stb..olyan baby sitter szerűre gondolok,mert már azt hiszem kikészültem idegileg.Van egy 27hós 24órás fiam és egy 7hetes aki most kezd olyanná válni.

sosincs időm semmire,szalad az egész lakás és a gyerek is egyfolytában engem akar ami természetes is,de nem bírok szétszakadni és már kezdek depresszióba átmenni,érzem magamon...

hol tudnék utána járni ,hgoy valami pótnagyit honnan szerezhetek-az igaziak messze vannak..


2010. okt. 20. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hol keresed?
2010. okt. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hol laktok?
2010. okt. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Mikor valaki terhes nem tudhatja, hogy milyen babája lesz! Én írigyelem azokat, akiknek átalussza az éjszakát a gyermeke, nekem lassan egy éves lesz és még mindig kel kétszer-háromszor! Tudod nagyon szeretnék neki tesót, de mivel nagyon igénybe vesz ezért nem merünk belefogni! Bár azt mondják, hogy néha ellentetje a második! Nem tudhatjuk, bár a harmadik válaszadó biztos tudja, hogy milyen tulajdonságokkal bír majd az eslő, vagy a második baba!

Kedves kérdező, én megértelek! Merre laksz? Nagyon rossz, ha nincs segítsége az embernek!

2010. okt. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Pl itt Győr melletti faluban olyan 500-800Ft/óra a díja olyanoknak,akik vagy hozzád jönnek babázni,vagy te viszed hozzá a gyerkőcöt.

mikor a 19hónaposom mellé megszületett a pici,én is elgondolkodtam ezen,akkor olyan napi 4órára heti 2-3alkalommal lett volna szó,hogy jön hozzám valaki takarítani,és napi 2ezret adtam volna.


mellesleg én nagyon akartam a kicsit,de most kezdem belátni,hogy kicsit korai volt.persze mindenki azt mondta milyen jó a kis korkülönbség.....de ami nem öl meg az megerősít :-) néha én is bent hagyom biztonságban a kettőt,és kimegyek az udvarra "üvölteni" egyet,ha már nagyon nem bírom...csapkodni nem merek,mert tuti eltörne valamim,akkor meg még nagyobb kakiban lennék :-)))))


esetleg a védőnőt megkérdezheted,nekem is anno ő ajánlott egyet

2010. okt. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindenünk megvan a tisztességes felneveléshez,csak sokszor türelem hiányzik...tudod mikor szültem a nagyik itt voltak 1-1hetet és csak úgy iszkoltak haza utána,mert kifáradtak és nem bírtak az unokával..szval kíváncsi lennék te aki baromira okos vagy nevelés terén,hogy viselnéd ezeket az éveket...amúgy dél pesti vagyok
2010. okt. 20. 12:51
 6/10 A kérdező kommentje:

a védőnő sz..t se ér,legalább is a mienk.arra képtelen,hogy a lakásba felszólításra levegye a cipőjét..borzalmas egy nő.Mikor említettem,hogy bölcsibe adnánk a gyereket ,csak mosolygott és azt mondta úgysem veszik fel-na most ilyentől kérjek segítséget.

Felvívtam a bölcsit,nem veszik fel,mert itthon vagyok,de bevihetem bölcsi őrzésre óránként 300ft + a nap kaja olyan 400körül..a nagyik meg 300kmre és igazából nagyon keveset találkozunk..

2010. okt. 20. 13:00
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudod kedves ócsárkodó válaszoló,lehet,hogy te ennyire ráérsz én nem.Van aki gyerekek mellett is dolgozik-itthon,bár tudom te erről nem hallottál..és tudod van aki éjjel teszi ezt meg.na mindegy gondolom kiéled magadat a kérdésemen,remélem örömöt okoztam neked vele!Legalább neked van egy jó napod:D
2010. okt. 20. 13:13
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező: Én a 17.kerben lakom. Messze vagytok?
2010. okt. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia, mi Pest megyében lakunk, Dunavarsány, nincs messze, az én fiam 22 hónapos, de szívesen segítenék ha gondolod, max annyit, hogy eljátszani a gyerekekkel, vagy bármit!!:)

ha gondolod írj privátba!

2010. okt. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én egy "volt" babysitter vagyok,és én reggel fél 8tól délután kb 5-6ig vigyáztam egy két éves kisfiúra 4500 ft/nap!!! Órabérben kb 400-500 ftért vállalnék továbbra is munkát,csak nem tudok minden napot vállalni,mert közben egyetemre járok,ha esetleg érdekel csepeli vagyok
2010. okt. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!