Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vajon hol találhatnék olyan...

Vajon hol találhatnék olyan embert, aki eljönne velem 1 hétre a Krisna-völgybe kikapcsolódni, feltöltődni?

Figyelt kérdés

Sajnos az ismerőseim közül nincs olyan, akit ez megmozgatna.

Nem megtérni szeretnék, ismerem a nézeteiket, sokkal szimpatizálok, de ez még nem jelent olyat, hogy végleg odaköltöznék vagy valami.

Egyedül nem szeretnék menni, viszont nagyobb csoporthoz csatlakozni sem.

Milyen közösségben tudnék hasonló emberkét találni? Tipp?


2011. ápr. 2. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
19%

Mi az a krisna völgy? Hol van egyáltalán?

És hogy kell ezt elképzelni, ott kötelező fűvet szívni?

Sőr van? És csajok?


De nem vagy ilyen izé fiú fura hajlamokkal, ugye?

2011. ápr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

[link]


Lány vagyok, 20 éves.

2011. ápr. 2. 16:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja ez tényleg ilyen komoly vallásos dolog? Akkor visszavonultam, nem szeretnélek megsérteni meggyözödésedben. Azt hittem ilyen ezoizés hablaty.


20 éves lány vagy, minden bizonnyal találsz - nem is egyett - aki boldogan menne veled.

2011. ápr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Remélem, igazad lesz. :)

Igazából mindenképpen olyat szeretnék, aki hozzám hasonlóan azért hisz valamennyire ezekben a dolgokban, illetve megbízható embert, csak nem igazán tudom, hol keressem... :S :)

2011. ápr. 2. 16:11
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én a környezetemben szemlélödnék, biztos nem csak rólad, hanem másról is lejön az ezirányú érdeklödés.


Azért nyúlhatsz mellé ha itt vagy a témával kapcsolatos fórumon keresel ehhez partnert, mert ilyen helyen biztosan találsz hamar, de egy hétröl van szó és ha kiderül hogy egy idióta akivel elindultál?

Erre megvan minden sansz és ez már csak ott fog kiderülni. Persze, lehet szerencséd is, de én azt javaslom a net helyett a real világból válassz ehhez partnert.

2011. ápr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Jajj, nem innen akartam utazópartnert! :) Csak, hogy hol keresgélnének a helyemben... :)

Lehet igazad van, mégegyszer próbálok tájékozódni az ismertségi körömben. Hátha... :)

2011. ápr. 2. 16:24
 7/10 anonim válasza:
100%
Szia, dobj egy emailt, megbeszéljük. Tipp: Mindenképp azonos neművel menj le.
2011. ápr. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Hallottam valakitől, hogy ott nagyokat szexelnek. Nem tudom igaz-e...
2011. ápr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"Szia, dobj egy emailt, megbeszéljük. Tipp: Mindenképp azonos neművel menj le."

- Írtam! :))

2011. ápr. 4. 18:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Én benne lettem volma a dologban, csak furán néztek volna ránk, mert már 35 f vagyok.
2013. nov. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!